ŠK Slovan Bratislava - Olympiakos Pireus: Sledujte ONLINE prenos zo zápasu Európskej ligy UEFA. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|26. aug 2021 o 10:30 (aktualizované 26. aug 2021 o 20:45)

Sledovali ste s nami ONLINE prenos z play off Európskej ligy: ŠK Slovan Bratislava - Olympiakos Pireus.

BRATISLAVA. ŠK Slovan Bratislava dnes hral odvetu play off Európskej ligy 2021/2022, jeho súperom bol grécky tím Olympiakos Pireus.

Slovan v Grécku prehral 0:3, náročný druhý zápas zviedol na Tehelnom Poli, kde dokázal remizovať 2:2.

Celkovo teda postúpil grécky tím.

Slovan si zahrá v skupinovej fáze Európskej konferenčnej ligy.

Sledovali ste futbal online.

ONLINE PRENOS: Slovan Bratislava - Olympiakos Pireus (futbal, dnes, Európska liga, play off, 2. zápas, NAŽIVO, LIVE, štvrtok)

Európska liga (predkolá) Play-off 2021/2022
26.08.2021 o 20:45
Slovan Bratislava
2:2
(1:1, 1:1)
90+5 minúta
Ukončený
Olympiakos
Prehľad
Góly: 41. Henty, 62. Green – 33. Arabi, 54. Onyekuru. ŽK: 38. Weiss (SBA) – 11. M.Camara (OLY), 78. Vrousai (OLY), 88. Bouchalakis (OLY). ČK: 26. Marco (SBA). Rozhodca: Aytekin – Dietz, Schaal.
Po zmene strán sme videli po góle na oboch stranách. Hostí poslal do vedenia v 54.minúte po zaváhaní domácej obrany Onyekuru. Za Slovan vyrovnával na konečných 2:2 v 62.minúte Green. Po celkovom skóre 5:2 postupuje do skupinovej fázy Európskej ligy grécky celok. Ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok večera.
90+4
Olympiakos v závere zápasu kontroluje dnešný duel, hostia držia loptu na svojich kopačkách.
90+2
Reabciuk kontroluje defenzívnu situáciu a posiela loptu Vaclíkovi.
90+1
Nepresná kombinácia Slovana Bratislava, nasleduje odkop od brány hostí.
90
importantHlavný rozhodca pridáva v druhom polčase štyri minúty.
89
Slovan sa v závere zápasu sympaticky pokúša streliť víťazný gól aj napriek faktu, že o postupujúcom je už dávno rozhodnuté.
88
yellowCardŽltú kartu dostáva Bouchalakis (Olympiakos F.C.).
86
Veľmi nepresný ďalekonosný pokus z kopačky Kashiu, odkop od brány Vaclíka.
85
changeStriedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Pauschek, prichádza Križan.
85
changeStriedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Green, prichádza Hrnčár.
84
importantOlympiakos drží loptu na domácej polovici, Vrousai sa pokúsil o technický obstrel – lopta letí tesne nad bránu Slovana.
82
Center Zmrhala z ľavej strany hľadal v pokutovom území Strelca, striedajúci útočník Slovana sa ale nedostal do zakončenia.
81
Green čisto odzbrojený od lopty, Olympiakos kombinuje na polovici Slovana.
80
Green neprihral presne a hostia vyrazili do pritútoku, v súboji jeden na jedného neuspel Lopes proti domácemu kapitánovi.
79
changeStriedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Henty, prichádza Dražić.
79
changeStriedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Weiss, prichádza Strelec.
78
yellowCardŽltú kartu dostáva Vrousai (Olympiakos F.C.).
77
Na zemi končí po nedovolenom zákroku hostí Green, lopta pre Slovan Bratislava.
76
Hostia kontrolujú priebeh zápasu, zdá sa, že Slovanu postupne začínajú dochádzať sily – domáci futbalisti hrajú od 26.minúty zápasu v oslabení.
75
Kombinácia hostí nebola úspešná, odkop od brány Chovana.
73
Green neprestrčil loptu na rozbehnutého Hentyho, Olympiakos získava loptu.
72
changeStriedanie v tíme Olympiakos F.C.: z ihriska odchádza Onyekuru, prichádza Hassan.
72
changeStriedanie v tíme Olympiakos F.C.: z ihriska odchádza MVila, prichádza Kunde.
72
changeStriedanie v tíme Olympiakos F.C.: z ihriska odchádza El Arabi, prichádza Vrousai.
70
Do konca dnešného zápasu ostáva posledných 20 minút, v počte striel na bránu väčia aktivita hosťujúceho celku: 3-4.
69
Ďalekonosná strela za kopačky Bouchalakisa neohrozila domácu bránu.
68
Olympiakos kombinuje na vlastnej polovici a nepožičiava loptu domácim futbalistom.
67
changeStriedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Čavrić, prichádza de Kamps.
66
Hostia chybu v rozohrávke z kopačky Kankavu nepotrestali, strela Lopesa nebola dostatočne razantná.
65
Chyba v rozohrávke hostí, následne ale okamžite stráca loptu aj Čavrić.
64
Weiss prihral na krídlo Pauschekovi, krajný bek domácich sa pošmykol a loptu končí mimo hracej plochy.
63
Striedajúci Lopes to skúsil individuálne, proti domácej obrane ale nemal nárok. Slovan získava loptu.
62
62
goalSlovan dal gól!
Je opäť vyrovnané, po rohovom kope si nabehol na zadnú žrď ANDRE GREEN a loptu hlavou dotlačil do siete – 2:2! Asistencia: Vasil Božikov.
61
Dve tretiny dnešného zápasu sú za nami, držanie lopty hovorí v prospech hostí: 45% – 55%.
60
changeStriedanie v tíme Olympiakos F.C.: z ihriska odchádza Valbuena, prichádza Lopes.
59
importantValbuena vyslal do ďalšej tutovky El Arabiho, ktorého vychytal dobrým zákrokom Chovan. Roh pre Olympiakos.
58
Bouchalakis neprihral presne pred šestnástkou na El Arabiho, Slovan získava loptu.
57
Strelecký pokus v podaní Weissa z priameho voľného kopu končí mimo brány hostí.
56
Sokratis poslal k zemi prenikajúceho Čavrića, priamy kop na strane Slovana Bratislava.
55
Onyekuru je pri chuti, tentokrát ale hosťujúci futbalista netrafil priestor brány Chovana.
54
54
goalOlympiakos dal gól! HENRY ONYEKURU dostal v pokutovom území domácich priveľa času a krížnou strelou k žrdi posiela hostí do vedenia – 1:2! Asistencia: Mathieu Valbuena.
54
Nedovolený zákrok Kankavu na Valbuenu, ďalší priamy kop pre hostí.
53
Kolmá prihrávka Weissa za obranu hostí bola veľmi nepresná.
52
Kashia prehral hlavičkový súboj, Onyekuru sa ale nepresadil individuálne cez Božikova.
51
Green neprešiel cez Sokratisa, stopér hostí odvracia loptu mimo hracej plochy.
50
Pauschek si v osobnom súboji počínal nedovolene, priamy kop pre Olympiakos.
49
Onyekuru si nerozumel s El Arabim, prihrávka hosťujúceho futbalistu končí v obrane domácich.
48
Dlhý nákop Vaclíka končí na opačnej strane ihriska, loptu má domáci brankár Chovan.
47
Kankava končí na zemi, nedovolený zákrok predviedol hosťujúci Camara.
46
Začal sa druhý polčas.
Máme za sebou prvý polčas zápasu medzi Slovanom Bratislava a Olympiakosom. Slovan vstúpil do zápasu dobre, avšak v 26.minúte ho oslabil De Marco, ktorý po červenej karte opustil ihrisko. Hostia otvorili skóre zápasu v 33.minúte po hlavičke El Arabiho. V 41.minúte dokázal na domácej strane vyrovnať Henty. Po prvom polčase je tak stav zápasu nerozhodný. Zhruba o 15 minút začne druhý polčas.
45+5
Prvý polčas sa skončil.
45+4
Rohový kop Weissa odvrátila obrana hostí na ďalší roh.
45+3
Green sa pekne presadil po ľavej strane, jeho prudký center neusmernil do brány Pauschek. Roh pre Slovan.
45+1
Zmrhal dobre vybojoval loptu, prihrávka na Hentyho ale smerovala do ofsajdu.
45
importantHlavný rozhodca pridáva v prvom polčase štyri minúty.
44
Prihrávka MVilu nebola presná, Chovan loptu chytá.
43
Slovan teraz drží loptu na svojich kopačkách, domáci futbalisti sú po vyrovnávajúcom góle nabudení.
42
Slovan Bratislava v závere prvého polčasu vyrovnáva. Tento gól môže byť pre domácich dobrým impulzom.
41
41
EZEKIEL HENTY usmernil prudký strieľaný center Zmrhala do siete – 1:1! Asistencia: Jaromír Zmrhal.
40
Do konca prvého polčasu ostáva posledných 5 minút, držanie lopty vyzerá nasledovne: 46% -54%.
39
Green stráca loptu na polovici súpera, hosťujúci hráči sa s rozohrávkou nikam neponáhľajú.
38
yellowCardŽltú kartu dostáva Weiss (ŠK Slovan Bratislava).
37
changeStriedanie v tíme Olympiakos F.C.: z ihriska odchádza Mady Camara, prichádza Bouchalakis.
36
Henty sa pekne uvoľnil na pravej strane ihriska, jeho center netrafil Weiss, následná strela Zmrhala nie je presná.
35
Zakončenie z kopačky Čavrića letí nad bránu Olympiakosu.
34
Hostia využívajú presilovku o jedného hráča a strieľajú úvodný gól dnešného zápasu.
33
33
goalOlympiakos dal gól! YOUSSEF EL ARABI usmernil nádherný center Valbuenu hlavou za chrbát bezmocného Chovana – 0:1! Asistencia: Mathieu Valbuena.
32
Henty sa snažil pred šestnástkou presadiť individuálne, domáci útočník ale prichádza o loptu.
31
Po dobrej akcii a centri z ľavej strany zakončuje z vnútra pokutového územia nad bránu Valbuena.
30
Chovan vyhodnotil brejk hostí veľmi dobre, pred El Arabim odkopáva loptu mimo hraciu plochu.
29
Vysoký center Valbuenu z priameho kopu smerujúci na zadnú žrď nezachytil nabiehajúci Camara – odkop od brány Chovana.
28
Po faule Božikova na El Arabiho je tu priamy kop pre hostí.
27
Vernon De Marco končí v dnešnom zápase po nebezpečnom zákroku. Veľká komplikácia pre Slovan Bratislava.
26
26
redCardČervenú kartu dostáva De Marco (ŠK Slovan Bratislava).
25
Po tvrdom zákroku ktorý predviedol De Marco je hra prerušená.
24
Weiss prihral loptu do behu na Čavrića, ktorého center do šestnástky hostí nebol presný.
23
Henty nespracoval prihrávku v pokutovom území, loptu má pod kontrolou brankár hostí Vaclík.
22
Božikov nakopáva na Hentyho, loptu ale odhlavičkoval Sokratis mimo hraciu plochu.
21
Hostia majú k dispozícii autové vhadzovanie na polovici Slovana Bratislava.
20
Hostia teraz držia loptu na svojich kopačkách a nepúšťajú domácich do hry.
18
Henty si nabiehal na dobrú prihrávku do šestnástky, pri lopte bol ale skôr brankár hostí.
17
Green sa nepresadil na ľavej strane ihriska, hosťujúci hráči zakladajú ďalší útok.
16
Prudký center do pokutového územia v podaní Weissa chytá Vaclík.
15
15
Útočný faul v podaní hostí predviedol Reabciuk. Lopta pre Slovan.
14
importantV rýchlom protiútoku sa ocitol domáci útočník Henty, jeho zakončenie skončilo na pravej žrdi Vaclíkovej brány.
13
El Arabi neprihral presne, následne stráca loptu Cisse. Slovan môže ísť dopredu.
12
Olympiakos kombinuje na domácej polovici, Slovan v obrannom postavení.
11
yellowCardŽltú kartu dostáva M. Camara (Olympiakos F.C.).
10
Po dobrom nábehu Lalu prišiel center z pravej strany, ktorý odvrátila obrana Slovana Bratislava.
9
Čavrić sa nedostal k dlhému nákopu Božikova. Odkop od brány hostí.
8
Kashia si postrážil nábeh hosťujúceho Henryho, loptu majú domáci na vlastnej polovici ihriska.
7
Božikov odhlavičkoval prudký center Valbuenu, autové vhadzovanie pre Olympiakos.
6
Božikov zblokoval strelu Camaru spoza šestnástky, rohový kop pre hostí.
5
Henry predviedol v strede ihriska nedovolený zákrok na Kankavu, lopta pre domáci tím.
4
Po rohovom kope zakončuje hlavou nad bránu domáci kapitán Božikov.
3
De Marco vyslal spoza šestnástky zblokovanú strelu, po ktorej bude Slovan zahrávať prvý rohový kop v zápase.
2
Green vysunul na ľavom krídle Hentyho, pred domácim útočníkom odkopáva loptu v skĺze hosťujúci Sokratis.
1
Stretnutie sa práve začalo.
Úvodní sestavy:

ŠK Slovan Bratislava: Chovan – Pauschek, Kashia, Božikov, De Marco – Kankava – Čavrić, Weiss, Zmrhal, Green – Henty
Náhradníci: Šula, Trnovský – Križan, De Kamps, Rabiu, Mustafić, Hrnčár, Lichý, Dražić, Strelec

Olympiakos F.C.: Vaclík – Lala, Sokratis, Cissé, Reabciuk – MVilla, Camara M. – Valbuena, Camara A., Onyekuru – El Arabi
Náhradníci: Tzolakis – Marković, Ba, Androutsos, Ranđelović, Sourlis, Kunde, Vrousai, Bouchalakis, Soares, Lopes, Hassan

Rozhodčí: Aytekin – Dietz, Schaal.
Vážení čitatelia! Vitajte pri sledovaní on-line textového prenosu! Dnes sa zameriame na play-off zápas Európskej ligy ŠK Slovan Bratislava – Olympiakos FC. Poďme si v krátkosti predstaviť obe mužstvá.

Úvodný zápas nevyšiel futbalistom slovenského majstra, v Grécku potvrdili úlohu favorita v domácom prostredí futbalisti Olympiakosu. V prvom polčase otvoril skóre zápasu Camara. V 52.minúte pridal druhý gól domácich Cisse, zlý výkon Slovana Bratislava korunoval v 68.minúte Božikov vlastným gólom. Olympiakos Pireus zdolal v úvodnom zápase svojho súpera rozdielom triedy.

Z pozície komentátora sa vám bude hlásiť Igor Tabiš.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 20:45.

Domov»Futbal»Európska liga»Európska liga: Slovan Bratislava remizoval s Olympiakos Pireus, celkovo však prehral