Slováci v zahraničí: Gól Petra Petráša

SITA|17. máj 2010 o 08:27

Sumár vystúpení slovenských futbalistov v zahraničných súťažiach (14. - 16. mája 2010).

BRATISLAVA. Sumár aktuálnych vystúpení slovenských futbalistov v zahraničných súťažiach (14. - 16. mája 2010):

NEMECKO

Baráž o I. ligu (odveta):

Augsburg - Norimberg 0:2 - Marek Mintál za hostí hral od 74. minúty.

TALIANSKO

I. liga - 38. kolo:

Sampdoria - Neapol 1:0 - Marek Hamšík za Neapol pre zranenie nehral.

Catania - FC Janov 1:0 - Tomáš Košický za domácich nechytal.

II. liga - 40. kolo:

Lecce - Cesena 1:2 - Martin Petráš za hostí hral od 85. minúty.

FRANCÚZSKO

Nancy - Valenciennes 1:1 - Filip Šebo za hostí nehral.

II. liga - 38. kolo:

Nantes - Caen 1:3 - Ľuboš Kamenár odchytal za domácich celý zápas.

ŠKÓTSKO

Pohár - finále:

Ross County - Dundee United 0:3 - Dušan Perniš odchytal za Dundee celý zápas.

ČESKO

I. liga - 30. kolo:

Brno - Bohemians 1905 1:2 - Martin Husár absolvoval celý duel, Juraj Križko a Andrej Hodek (všetci Brno) nenastúpili, Martin Cseh a ani Michal Dian (obaja Bohemians 1905) nenastúpili.

Jablonec - České Budějovice 2:0 - Marián Jarabica a Ľubomír Meszároš nenastúpili, Peter Černák (všetci České Budějovice) absolvoval celý zápas.

Kladno - Liberec 1:2 - Peter Kostolanský nechytal, Peter Mráz (obaja Kladno) absolvoval celý zápas.

Mladá Boleslav - Slavia Praha 0:1 - Lukáš Opiela za domácich nenastúpil. Štefan Senecký nechytal, Matej Krajčík a Peter Grajciar (všetci Slavia) odohrali celý zápas. Krajčík dostal žltú kartu.

Plzeň - Slovácko 2:2 - Tomáš Hájovský nenastúpil, Marek Bakoš (obaja Plzeň) hral od 68. minúty. Miroslav Filipko odchytal celý duel, Tomáš Košút (obaja Slovácko) hral do 41. minúty.

Příbram - Ostrava 1:1 - Jakub Rondzik za domácich nechytal. Ján Greguš hral do 72. minúty, Róbert Zeher (obaja Ostrava) nastúpil v 72. minúte, Greguš dostal žltú kartu.

Olomouc - FK Bohemians Praha 3:0 - Marek Kaščák hral do 62. minúty, Tomáš Lovásik a Ladislav Onofrej (všetci Olomouc) nenastúpili. Jaroslav Belaň a Michal Demeter absolvovali celý duel, Peter Očovan (všetci Bohemians) hral od 58. minúty, Demeter dostal žltú kartu.

Sparta Praha - Teplice 1:0 - Matúš Kozáčik a Juraj Kucka absolvovali celý zápas, Igor Žofčák odohral druhý polčas, Miloš Lačný a Milan Jurdík (všetci Sparta) nehrali. Michal Gašparík nehral, Matej Siva (obaja Teplice) odohral celý duel.

POĽSKO

Gdansk - Bialystok 2:0 - Peter Čvirik za Gdansk nehral.

Vroclav - Gdynia 2:1 - Marián Kelemen stál počas celého duelu v bránke domácich.

Kielce - Chorzów 3:0 - Pavol Staňo za domácich odohral celý zápas, Gábor Straka (Chorzów) hral do 78. minúty a dostal žltú kartu.

Legia Varšava - Belchatów 2:2 - Ján Mucha ml. odchytal za domácich celé stretnutie.

Wisla Krakov - Wodzislaw 1:1 - Peter Šinglár za Wislu odohral celý zápas. Stanislav Velický absolvoval celý duel, Filip Lukšík (obaja Wodzislaw) nenastúpil.

Poznaň - Lubin 2:0 - Ján Zápotoka za domácich nehral.

Bytom - Polonia Varšava 1:0 - Marek Bažík odohral celý zápas, Miroslav Barčík hral od 77. minúty, Juraj Baláž a Peter Hricko (všetci Bytom) nehrali.

MAĎARSKO

I. liga - 29. kolo:

Videoton - Vasas 3:0 - Tomáš Tujvel za domácich nechytal, Jozef Gáspár za hostí odohral celý zápas a dostal žltú kartu.

Haladás - Zalaegerszeg 1:1 - Marián Sľuka za hostí hral od 51. minúty.

Honvéd - Nyíregyháza 1:1 - Csaba Szórád nehral, Viliam Macko (obaja Honvéd) odohral celý duel. Peter Struhár absolvoval za hostí celý zápas.

Győr - MTK 2:0 - Mário Bicák a brankár Peter Molnár nenastúpili, Otto Szabó (všetci Győr) absolvoval celý duel.

RAKÚSKO

Sturm - Wiener Neustadt 1:0 - Peter Hlinka za Sturm nenastúpil.

RUSKO

I. liga - 11. kolo:

Groznyj - Saturn Moskovská oblasť 2:0 - Martin Jakubko za hostí nehral.

Zenit Petrohrad - Novosibirsk 1:0 - Tomáš Hubočan za Zenit odohral celý duel.

RUMUNSKO

I. liga - 33. kolo:

Gaz Metan Medias - Alba Iulia 5:0 - Michal Kubala za domácich nenastúpil.

BULHARSKO

Levski Sofia - Sliven 2:0 - Peter Petráš za domácich odohral celý duel a skóroval.

TURECKO

I. liga - 34. kolo:

Sivaspor - Ankaragücü 3:3 - Róbert Vittek a ani Marek Sapara (obaja Ankaragücü) nehrali.

Bursaspor - Besiktas 2:1 - Filip Hološko za Besiktas nenastúpil.

Manisaspor - Kasimpasa 0:0 - Martin Baran za hostí nehral.