Piatok, 5. marec, 2021Meniny má Fridrich

Slováci na sústredení v Leviciach aj s novými tvárami

SITA|Publikované 3. aug 2007 o 14:31

BRATISLAVA 3. augusta (SITA) - Hádzanárov Slovenska čaká v januári budúceho roka účasť na majstrovstvách Európy v Nórsku, zverenci trénera Zoltána Heistera začínajú postupne s prípravou na toto vrcholné ...

BRATISLAVA 3. augusta (SITA) - Hádzanárov Slovenska čaká v januári budúceho roka účasť na majstrovstvách Európy v Nórsku, zverenci trénera Zoltána Heistera začínajú postupne s prípravou na toto vrcholné podujatie. Od pondelka do stredy majú na programe kontrolný zraz v Leviciach, teda po dvoch mesiacoch sa vrátia na miesto, kde si vyradením Ukrajiny vybojovali postup na európsky šampionát.

"Budeme len trénovať, teraz nemáme v pláne žiadny prípravný zápas. Tréningy budú všeobecného charakteru," poznamenal pre agentúru SITA kouč SR Zoltán Heister, v ktorého 16-člennej nominácii sa objavilo viacero nových mien (Faith, Pecha, Szapu, Tarhai, Vadkerti a po dlhšom časej aj Pramuk). "Chcem dať príležitosť aj ďalším hráčom a vyskúšať ich. Keďže nemôžem počítať s niektorými legionármi a ani hráčmi pripravujúcimi sa s juniorskou reprezentáciou na majstrovstvá sveta v Macedónsku, chcem využiť toto sústredenie práve na tento účel."


Nominácia hádzanárov Slovenska na sústredenie v Leviciach:

brankári: Richard Štochl, Michal Meluš, Martin Pramuk

pivoti: Peter Dudáš, Alexander Ivanov

krídla: Miroslav Volentics, Marián Huňady, Ján Faith, Roman Pecha, Viktor Szapu

spojky: Daniel Valo, František Šulc ml., Ladislav Tarhai ml., Peter Tumidalský, Radovan Pekár, Gabriel Vadkerti


Súvisiace články