Štvrtok, 9. decembra, 2021Meniny má Izabela

Zväz vráti peniaze fanúšikom, ktorí si kúpili vstupenky na duel Slovákov proti Írom

Národný futbalový štadión. (Autor: TASR)
SITA|10. mar 2020 o 16:23

Priaznivci, ktorí si lístky kúpili na internete, majú dve možnosti.

BRATISLAVA. Slovenský futbalový zväz v plnej výške vráti fanúšikom financie, ktoré zaplatili za vstupenky na duel slovenskej reprezentácie doma proti Írom v baráži o postup na majstrovstvá Európy 2020 naplánovaný na 26. marca od 20.45 h na bratislavskom Tehelnom poli.

Tento duel sa na základe rozhodnutia výkonného výboru SFZ odohrá bez diváckej účasti, ak nezasiahne vyššia moc.

Podľa prezidenta SFZ Jána Kováčika napriek šíreniu koronavírusu v Európe predstavitelia Európskej futbalovej únie chcú, aby sa marcové zápasy baráže o postup na tohtoročné ME odohrali podľa plánu.

"Snažíme sa, aby sme mali čo najaktuálnejšie a najpresnejšie informácie. Sme v kontakte s UEFA. Tá trvá na tom, že zápasy by sa mali odohrať v stanovených termínoch," povedal Kováčik na utorňajšej tlačovej konferencii.

Fanúšikovia, ktorí si kúpili vstupenky na predajnom mieste, majú možnosť ich vrátiť priamo na mieste zakúpenia a musia mať lístky so sebou. Priaznivci, ktorí si lístky kúpili na internete, majú dve možnosti.

Priamo vo svojom profile na webe spoločnosti, ktorá predaj zabezpečuje alebo mailovou žiadosťou na adrese reklamacie@ticketmedia.sk. Detaily jednotlivých postupov sú na oficiálnom webe SFZ.

Súvisiace články