Juventus zvládol dôležitý súboj, Ronaldo začal zápas iba na lavičke

Alvaro Morata z Juventusu Turín.
Alvaro Morata z Juventusu Turín. (Autor: TASR/AP)
Sportnet, TASR|6. mar 2021 o 23:10

Hrdinom Turínčanov bol Morata.

RÍM. Futbalisti Juventusu Turín zvíťazili v sobotňajšom zápase 26. kola talianskej Serie A na domácom ihrisku nad Laziom Rím 3:1.

Hostia sa dostali do vedenia v 14. minúte zásluhou Joaquina Correu, no Juventus stihol do polčasu vyrovnať, keď sa presadil Adrien Rabiot.

O triumfe favorita rozhodol dvoma gólmi v rozpätí 57. a 60. minúty Alvaro Morata. Druhý zásah pridal z penalty.

Hviezdny Cristiano Ronaldo nastúpil až v 69. minúte, keď vystriedal Moratu.

Turínčania vyhrali druhý duel za sebou a figurujú na tretej priečke tabuľky, na druhé AC Miláno strácajú bod, na prvý Inter sedem.

Lazio je siedme.

V stretnutí tímov zo stredu tabuľky zvíťazilo Udinese nad Sassuolom 2:0, v drese hostí presedel Lukáš Haraslín celý zápas na lavičke.

Priebežná tabuľka

Domov»Futbal»Taliansko»Serie A»Juventus zvládol dôležitý súboj, Ronaldo začal zápas iba na lavičke