Nedeľa, 24. január, 2021Meniny má Timotej

S 38 Slovákmi pokračuje česká liga, Depetris je v Olomouci

David Depetris (vpravo). (Autor: archív SITA)
SITA|Publikované 21. feb 2014 o 07:57

Slovenský reprezentant prichádza na hosťovanie z tureckého Caykur Rizespor.

PRAHA. Piatkový súboj pražského klubu FK Dukla s Teplicami načne osemzápasový program úvodného jarného kola najvyššej českej futbalovej súťaže.

Do druhej časti sezóny môže zasiahnuť až 38 slovenských futbalistov, ktorí pôsobia v 13 kluboch.

Slovenský reprezentant David Depetris bude hrať za Olomouc, kam prichádza na polročné hosťovanie z tureckého prvoligového tímu Caykur Rizespor.

Tabuľka pred jarou:

1. Sparta 16 13 3 41:11 42
2. Plzeň 16 11 4 1 37:12 37
3. Teplice 16 8 4 4 35:19 28
4. Dukla 16 7 6 3 19:13 27
5. M. Boleslav 16 7 5 4 32:19 26
6. Liberec 16 7 4 5 16:19 25
7. Jablonec 16 6 4 6 30:28 22
8. Slovácko 16 5 4 7 25:27 19
9. Olomouc 16 4 5 7 26:30 17
10. Znojmo 16 4 5 7 18:23 17
11. Slavia 16 4 4 8 12:28 16
12. Brno 16 4 3 9 19:26 15
13. Jihlava 16 4 3 9 21:31 15
14. Příbram 16 4 3 9 18:33 15
15. Ostrava 16 3 6 7 14:31 15
16. Bohemians 16 3 5 8 14:27 14

Program 17. kola:

Piatok 21. februára: Dukla Praha - Teplice (20.15 h)

Sobota 22. februára: Znojmo - Jihlava (14.00), Příbram - Bohemians 1905 (16.00), Slovácko - Jablonec (17.00), Olomouc - Slavia Praha (20.15)

Nedeľa 23. februára: Ostrava - Plzeň (15.00), Liberec - Mladá Boleslav (19.00)

Pondelok 24. februára: Sparta Praha - Brno (18.00)

Prehľad slovenských futbalistov:

FC Viktoria Plzeň (5): Matúš Kozáčik, Marián Čišovský, Michal Ďuriš, Marek Bakoš, Patrik Hrošovský

FC Slovan Liberec (3): Lukáš Hroššo, Ľuboš Kolár, Michal Obročník

SK Sigma Olomouc (2): Kamil Karaš, David Depetris

FK Dukla Praha (5): Lukáš Štetina, Marek Hlinka, Tomáš Kučera, Róbert Kovaľ, Ľuboš Hanzel

SK Slavia Praha (4): Matej Rakovan, Kamil Čontofalský, Martin Juhar, Martin Dobrotka

1. FC Slovácko (2): Tomáš Košút, Patrik Šimko

FC Vysočina Jihlava (3): Karol Karlík, Vladimír Kukoľ, Matúš Marcin

1. FK Příbram (2): Tomáš Hájovský, Jakub Rondzik

FK Teplice (1): Patrik Lukáč

FC Zbrojovka Brno (3): Marek Kaščák, Jozef Dolný, Miroslav Keresteš

FC Baník Ostrava (1): Ján Greguš

1. SC Znojmo (3): Matúš Lacko, Peter Gál-Andrezly, Erik Liener

Bohemians Praha 1905 (4): Peter Gabriš, Martin Cseh, Ivan Lietava, Lukáš Pauschek

Autor: SITA

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.