Štvrtok, 28. január, 2021Meniny má Alfonz

Dukátová a Škantárovci zabojujú o postup. Pozrite si dnešný program v Riu

Bratranci Škantárovci môžu priniesť z Ria medailu. (Autor: TASR)
Sportnet|Publikované 7. aug 2016 o 22:47

V druhom kole na olympijskom turnaji vo dvojhre žien sa Schmiedlová stretne s Ruskou Makarovovou.

BRATISLAVA. Olympijské hry pokračujú po víkende a aj v pondelok uvidíme v akcii slovenských zástupcov.

Anna Karolína Schmiedlová sa po prekvapivom postupe cez Talianku Robertu Vinciovú do 2. kola stretne s Ruskou Jekaterinou Makarovovou. O postup do tretieho kola zabojuje aj slovenský tenista Andrej Martin.

Sledovať budeme aj výkony vodných slalomárov. V nedeľu nám veľkú radosť urobili Jakub Grigar a Matej Beňuš, ktorí po dobrých výkonoch postúpili do semifinále. Dnes majú veľké šance úspechy zopakovať bratranci Škantárovci v kvalifikácii C2 a Jana Dukátová v kvalifikácii K1.

Slováci v pondelok:

LUKOSTREĽBA 

1. kolo eliminácie žien (14.00, Longová - L. Majhiová (Ind.))

STREĽBA 

Trap mužov – 2. časť kvalifikácie + finále (14.30 + 20.00, Varga, Kovačócy)

TENIS 

2. kolo dvojhry žien (17.30, Schmiedlová - J. Makarovová (Rus.))

2. kolo dvojhry mužov (18.00, Martin - P. Kohlschreiber (Nem.)

VODNÝ SLALOM

Muži: C2 – kvalifikácia (17.30 a 19.20, Škantárovci)

Ženy: K1 – kvalifikácia (18.10 a 20.00, Dukátová)

PONDELOK 8. AUGUSTA

BASKETBAL

ŽENY:

A-skupina:

Japonsko - Brazília (22.30)

B-skupina:

Španielsko - USA (17.00),

Kanada - Srbsko(19.15),

Senegal - Čína (0.45 h už v utorok ráno)

MUŽI:

A-skupina:

Srbsko - Austrália (19.15),

USA - Venezuela(0.00),

Francúzsko - Čína (3.30)

BOX

muži: 1. kolo do 69 kg, 75 kg, 2. kolo do 49 kg, 91 kg(16.00 a 22.00)

DŽUDO

muži do 73 kg, ženy do 57 kg - vyraďovacie boje (15.00)

muži do 73 kg, ženy do 57 kg - finálový blok (20.30)

HÁDZANÁ

ŽENY:

A-skupina:

Španielsko - Nórsko (19.40),

Brazília - Rumunsko(21.40),

Angola - Čierna Hora (2.50 h už v utorok ráno)

B-skupina:

Kórejská republika - Švédsko (14.30),

Francúzsko- Rusko (16.30),

Argentína - Holandsko (0.50 h už v utorok ráno)

JACHTING

1. a 2. rozjazdy tried RS-X mužov a žien, Laser mužov aLaser Radial žien (13.00 a 13.10)

JAZDECTVO

súťaž všestrannej spôsobilosti (cross country - jednotlivci,družstvá) (15.00)

LUKOSTREĽBA

muži, ženy - 1. kolo a 2. kolo eliminácie (14.00 a 20.00)

POZEMNÝ HOKEJ

MUŽI:

B-skupina:

Nemecko - India (16.00),

Kanada - Argentína(17.30)

ŽENY:

A-skupina:

Nový Zéland - Nemecko (18.30),

Holandsko -Kórejská republika (22.00),

Španielsko - Čína (0.30 h už v utorok ráno)

B-skupina:

Austrália - USA (15.00),

India - Veľká Británia (23.00),

Argentína - Japonsko (1.30 h už v utorok ráno)

PLÁVANIE

rozplavby (18.00)

Muži: 200 m mot.

Ženy: 200 m v. sp., 200 m pol. pr.

finálový blok (3.00 h už v utorok ráno)

Muži: 200 m v. sp. F, 100 m znak F, 200 m mot. SF

Ženy: 200 m v. sp. SF, 100 m znak F, 100 m prsia F, 200 m pol. pr. SF

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL

muži, ženy - kvalifikačné skupiny (15.00, 20.30, 2.00 h už v utorok ráno)

RAGBY - SEDMIČKOVÉ

ŽENY

o 11. miesto (17.30), o 9. miesto (18.00), o 5. - 8. miesto(18.30 a 19.00), semifinále (19.30 a 20.00), o 7. miesto(22.30), o 5. miesto (23.00), o 3. miesto (23.30), finále (0.00 h už v utorok ráno)

SKOKY DO VODY

synchrónne skoky z 10 m veže mužov - finále (20.00)

STOLNÝ TENIS

3. kolo dvojhry žien (15.00),

3. kolo dvojhry mužov (17.00),

4. kolo dvojhry žien (21.00 a 1.30 h už v utorok ráno),

4.kolo dvojhry mužov (22.00 a 2.30 h)

STREĽBA

muži:

trap (2. časť kvalifikácie 14.30, finále 20.00),

vzduchová puška 60 (kvalifikácia 14.00, finále 17.00)

ŠERM

šabľa žien - eliminácie a štvrťfinále (14.00), semifinále, o 3. miesto a finále (21.00)

ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA

finále mužských družstiev (21.00)

TENIS

2. kolo dvojhry mužov, žien, štvorhry mužov a žien (15.45)

VESLOVANIE

semifinále E/F - skif mužov (13.30), skif žien (13.50),opravy - dvojveslica bez kormidelníka žien (14.10), dvojskif ľahkých váh žien (14.20), dvojskif ľahkých váh mužov(14.40), párová štvorveslica mužov (15.00), párováštvorveslica žien (15.10), štvorveslica bez kormidelníkamužov (15.20), rozjazdy - osemveslica s kormidelníkom žien(15.30), osemveslica s kormidelníkom mužov (15.50)

VODNÉ PÓLO

MUŽI

A-skupina: Srbsko - Grécko (18.00), Japonsko - Brazília(0.30 h už v utorok ráno), Maďarsko - Austrália (1.50)

B-skupina: Chorvátsko - Čierna Hora (14.00), Taliansko -Francúzsko (15.20), USA - Španielsko (16.40)

VODNÝ SLALOM

kvalifikácia C2 mužov (17.30 a 19.20), K1 žien (18.10 a20.00)

VOLEJBAL

ŽENY

A-skupina:

Japonsko - Kamerun (16.35),

Rusko - Kórejská republika (1.30 h už v utorok ráno),

Brazília - Argentína (3.35)

B-skupina:

Čína - Taliansko (14.30),

USA - Holandsko(20.00),

Srbsko - Portoriko (22.05)

VZPIERANIE

B-skupina mužov do 62 kg (15.00),

B-skupina žien do 58 kg (17.30),

A-skupina žien do 58 kg (20.30) 

A-skupina mužov do 62 kg (0.00 h už v utorok ráno)

Autor: Sportnet

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.