Pondelok, 18. január, 2021Meniny má Bohdana

Prešovský klub čaká náročná príprava

TASR|Publikované 20. jún 2006 o 08:50

Prešov 20. júna (TASR) - S prípravou na nastávajúcu sezónu začali v pondelok podvečer hádzanári Tatrana Prešov. Pod vedením trénerskej dvojice Roman Lamač, ...

Prešov 20. júna (TASR) - S prípravou na nastávajúcu sezónu začali v pondelok podvečer hádzanári Tatrana Prešov. Pod vedením trénerskej dvojice Roman Lamač, Jurij Žuravľov budú až do konca júna "zarezávať" v domácom prostredí.

Nasledovať bude osemdňové kondičné sústredenie na chorvátskom ostrove Krk. Za hranice Slovenska sa Šarišania vyberú potom ešte trikrát, keď absolvujú turnaje v Nemecku, Bielorusku s Poľsku. Doma si budú merať sily s dvojicou maďarských celkov Pler Aiport Budapešť, MKB Veszprém, ako aj s českým majstrom HBC Karviná. "Program prípravy je náročný, sme si toho vedomí. No zároveň sme presvedčení, že nám v konečnom dôsledku prinesie osoh. Na zahraničných turnajoch sa stretneme s naozaj kvalitnými súpermi, spomeniem napríklad Dunaferr SE, Dinamo Astrachan, Grashoppers Zűrich, GOG Gudme...," povedal majiteľ slovenského vicemajstra Miloslav Chmeliar.

Autor: TASR

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.