Streda, 27. január, 2021Meniny má Bohuš

Odveta bola v dánskej réžii

Sportnet|Publikované 19. feb 2006 o 23:00

ŠAĽA - Dve tisícky divákov v Mestskej športovej hale v Šali sledovali rozlúčku slovenského hádzanárskeho majstra s pohárovou Európou. Hráčky Dusla v odvete osemfinále Pohára EHF podľahli Ikast Bordingu 24:35, Dánky spoznajú meno štvrťfinálového súpera ..

Monika Flašková strieľa na bránku dánskeho Ikastu Bording. Hádzanárky Šale prehrali v odvete osemfinále Pohára EHF 24:35 a do ďalších bojov nepostúpili. FOTO - TASR

ŠAĽA - Dve tisícky divákov v Mestskej športovej hale v Šali sledovali rozlúčku slovenského hádzanárskeho majstra s pohárovou Európou. Hráčky Dusla v odvete osemfinále Pohára EHF podľahli Ikast Bordingu 24:35, Dánky spoznajú meno štvrťfinálového súpera pri zajtrajšom žrebe vo Viedni.

Dánsky tím nastúpil na odvetu maximálne koncentrovaný, jeho obrana pracovala spoľahlivo a aj v útoku sa hráčky Ikastu presadzovali z každého postu. Šaľa sa dostala k slovu až v 7. min. (0:3), keď znížila Csalava, o osem minút neskôr ale svietilo na ukazovali skóre 3:7. V 19. min. si zobrala domáca lavička oddychový čas, na priebehu sa ale ani potom nič nezmenilo aj preto, že dánsky majster mal v bránke výbornú Mortensenovú.

Po obrátke už Dánky kontrolovali náskok. Výborní diváci ocenili pohárovú púť Dusla potleskom.

(šk)

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.