Liverpool vyhral v Helsinkách, Škrtel odohral celý zápas

Hráč Liverpoolu Joe Comez (vľavo) bojuje s Macoumbom Kandjim z HJK Helsinki.
Hráč Liverpoolu Joe Comez (vľavo) bojuje s Macoumbom Kandjim z HJK Helsinki. (Autor: SITA/AP)
SITA|2. aug 2015 o 12:52

Futbalový Liverpool zvládol prípravný zápas v Helsinkách úspešne. Pri víťazstve 2:0 sa o góly postarali Belgičan Divock Origi a Brazílčan Philippe Coutinho.

HELSINKI. Futbalisti anglického prvoligového FC Liverpool zvíťazili v sobotňajšom prípravnom stretnutí na trávniku fínskeho HJK Helsinki 2:0.

O zásahy Liverpoolu do siete účastníka tretieho predkola Ligy majstrov 2015/2016 sa postarali v 73. minúte nádejný belgický útočník Divock Origi a v 78. minúte brazílsky kreatívny stredopoliar Philippe Coutinho.

Kapitán slovenskej reprezentácie Martin Škrtel odohral v strede liverpoolskej obrany vedľa chorvátskeho stopéra Dejana Lovrena celý zápas.

Zverenci trénera Brendana Rodgersa v nedeľu nastúpia na ďalší prípravný duel. Tentokrát proti Swindonu Town.