Nemci remizovali so Španielmi, Maďari zaskočili parádnym gólom Turkov

Momentka zo zápasu Nemecko - Španielsko.
Momentka zo zápasu Nemecko - Španielsko. (Autor: TASR/AP)
TASR|3. sep 2020 o 23:07

Aj Rusi zvládli vstup do Ligy národov.

BRATISLAVA. Futbalisti Nemecka remizovali vo štvrtkovom zápase 4. skupiny A-divízie Ligy národov v Stuttgarte so Španielskom 1:1.

V ďalšom stretnutí tejto skupiny domáca Ukrajina zdolala Švajčiarsko 2:1.

Nemci sa dostali do vedenia v 52. minúte, keď sa presadil Timo Werner, no v šiestej minúte nadstaveného času zariadil bod pre hostí Jose Gaya.

Na čele tabuľky je Ukrajina, ktoá vďaka zásahom Anreja Jarmolenka a Oleksandra Zinčenka zdolala Švajčiarsko. O jediný zásah hostí sa postaral Hari Seferovič.

Vstup do Ligy národov zvládli Rusi, ktorí si v 3. skupine B-divízie na svojej pôde poradili so Srbmi 3:1.

Maďarsko zaskočilo domáce Turecko, keď v 80. minúte rozhodol o jeho víťazstve 1:0 parádnym gólom z tridsiatich metrov Dominik Szoboszlai.

Vo 4. skupine B-divízie domáci Bulhari remizovali s Írmi 1:1, pričom o víťazstvo prišli až v nadstavenom čase. Walesania uspeli vo Fínsku 1:0.

Lotyšsko remizovalo v 1. skupine D-divízie s Andorrou 0:0. Domáci Lotyši sa mohli dostať do vedenia v 56. minúte, ale Janis Ikaunieks nepremenil jedenástku.

Hostia nevyužili dvadsaťminútovú presilovku po vylúčení Vladislavsa Gutkovskisa.

4.Malta10002:30 b

Domov»Futbal»Reprezentácie»Liga národov»Nemci remizovali so Španielmi, Maďari zaskočili parádnym gólom Turkov