Real Madrid vyhral tretí zápas v rade, oslabený súper však vzdoroval

Góly: 45.+1. Kroos, 74. a 90.+2. Benzema - 52. Capa

ČK: 13. García (po druhej ŽK). ŽK: Vázquez – 8. García, 13. García, 79. Yeray

Real Madrid: Courtois – Carvajal, Varane, Ramos (C), F. Mendy – Kroos, Valverde (64. Isco), Modrić – L. Vázquez (75. Rodrygo), Benzema, Vinícius Júnior (64. Asensio)

Athletic Bilbao: Simón – Capa (80. Lekue), Yeray, I. Martínez, Berchiche – Dani García, Vencedor (67. Vesga) – de Marcos (C) (80. Muniain), Raúl García, Berenguer (59. I. Córdoba) – I. Williams (67. Villalibre)

MADRID. Futbalisti španielskeho veľkoklubu si pripísali tretiu ligovú výhru za sebou. V 19. kole La Ligy zdolali doma Athletic Bilbao 3:1.

Hostia hrali už od 13. minúty bez vylúčeného Garcíu, ktorý dostal za päť minút dve žlté karty. Domácich poslal do vedenia v závere prvého polčasu Kroos.

Bilbao dokázalo vyrovnať v 52. minúte zásluhou Capu, ale na body to nestačilo. V 74. poslal favorita opäť do vedenia Benzema. Poisťujúci zásah pridal Benzema ešte v nadstavenom čase.

Real je v tabuľke na 3. mieste, so ziskom 26 bodov je na tom rovnako ako prvý Real Sociedad a druhé Atlético Madrid. Bilbao má na konte 14 bodov a je trináste.

Domov»Futbal»Španielsko»La Liga»Real Madrid vyhral tretí zápas v rade, oslabený súper však vzdoroval