Girona prekvapila obrovského favorita.
Girona prekvapila obrovského favorita. (Autor: TASR/AP)
TASR|31. aug 2018 o 22:40

V piatok sa hrali tri zápasy La Ligy 2018/2019.

MADRID. Futbalisti Eibaru zvíťazili nad hráčmi Realu Sociedad San Sebastián na domácej pôde tesne 2:1 v piatkovom stretnutí tretieho kola najvyššej španielskej súťaže La Ligy.

Skóre pritom otvoril v 15. minúte z pokutového kopu hosťujúci Willian José, o jedenásť minút neskôr vyrovnal Marc Cardona.

Prvý triumf Eibaru v sezóne 2018/2019 stanovil v nadstavenom čase druhého polčasu striedajúci brazílsky útočník Charles Oliveira. Na ihrisko sa dostal v 73. minúte, keď nahradil autora prvého zásahu domáceho tímu.

La Liga 2018/2019 - 3. kolo:

Getafe - Valladolid 0:0

Eibar - San Sebastian 2:1 (1:1)
Góly:
26. Cardona, 90.+1 Charles - 15. Willian Jose (z 11m)

Villarreal - Girona 0:1 (0:0)
Gól:
54. Stuani

Domov»Futbal»Španielsko»La Liga»Eibar porazil San Sebastian gólom z nadstaveného času, Girona vyhrala nad Villarealom