Ilustračná fotografia.
Ilustračná fotografia. (Autor: khl.ru)
SITA|7. mar 2019 o 19:13

Góly domáceho tímu zaznamenali len fínski hokejisti.

MOSKVA. Hokejisti Salavatu Julajev Ufa zvíťazili v šiestom zápase štvrťfinále Východnej konferencie Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) 2018/2019 nad Metallurgom Magnitogorsk 3:2 po predĺžení, čím si zároveň zabezpečili postup do semifinále.

Góly domáceho tímu zaznamenali len fínski hokejisti. Dvakrát sa presadil Teemu Hartikainen, ktorý v poslednej tretine vyrovnal stav stretnutia na 2:2 a víťazný gól vsietil Joonas Kemppainen.

Salavat Julajev Ufa zdolal Metallurg Magnitogorsk 4:2 na zápasy.

KHL 2018/2019 - švrťfinále - 7. marec:

VÝCHODNÁ KONFERENCIA

Salavat Julajev Ufa - Metallurg Magnitogorsk 3:2 po predĺžení (1:0, 0:2, 1:0 - 1:0)

Góly: 15. a 60. Hartikainen, 72. Kemppainen - 37. Bulíř, 40. Shore

/Konečný výsledok série: 4:2, postupuje Salavat Julajev Ufa/

HK Soči - Lokomotiv Jaroslavľ 2:5 (1:1, 1:4, 0:0)

Góly: 11. R. Rosén, 29. Bakoš – 15. Misjul, 25. Kraskovskij, 28. Kraskovskij, 31. Apalkov, 39. Nakládal

/Konečný výsledok série: 2:4, postupuje Lokomotiv Jaroslavľ/

Dinamo Moskva - Jokerit Helsinki 6:2 (5:0, 1:1, 0:1)

Góly: 7. Čajkovský, 9. Brjukvin, 11. Jefremov, 13. J. Zajcev, 18. Tarasov, 27. Kagarlickij – 40. Nicklas Jensen, 44. Anttila

/Konečný výsledok série: 4:2, postupuje Dinamo Moskva/