Streda, 3. marec, 2021Meniny má Bohumil, Bohumila

IV. a V. liga: Medzev aj Kalša bodovali u súperov

Ilustračné. (Autor: archív)
Jozef Mačejovský|Publikované 17. sep 2018 o 00:00

Kechnec nastrieľal Petrovciam nad Laborcom poltucet gólov.

Záhradné dýcha na krk Spišskému Podhradiu, Zámutov je stále bez víťazstva. Kechnec nastrieľal Petrovciam poltucet gólov.

IV. liga

Sever

Soľ – St. Ľubovňa 2:0 (1:0), G: Matta, Komjatý, Kračúnovce – Sp. Podhradie 0:1 (0:0), G: Ferenc, Záhradné – Gerlachov 2:0 (1:0), G: Pavlović 2, Ľubotice – Poprad B 0:3 (0:1), G: Gajan (z 11 m), Ujčík 2, Raslavice – Svit 0:2 (0:0), G: Joppa, Monka, Medzilaborce – Sabinov 4:1 (3:0), G: Samsely, Vachaľ, Potoma, Sliž – M. Čekan, Fintice – N. Hrušov 2:6 (2:1), G: Pisko, D. Bujnovský – Horský 4, Baran, Pačuta, Ptičie – Zámutov 2:1 (0:1), G: Maličký, Pavlulik – Fako.

Tabuľka

1. Sp. Podhradie 9 8 0 1 25:7 24

2. Záhradné 9 8 0 1 20:9 24

3. Soľ 9 6 0 3 19:12 18

4. Ľubotice 9 5 2 2 17:11 17

5. Poprad B 8 5 1 2 18:6 16

6. Kračúnovce 9 4 3 2 15:8 15

7. St. Ľubovňa 9 5 0 4 15:11 15

8. Raslavice 9 4 2 3 19:14 14

9. Gerlachov 8 4 1 3 17:8 13

10. Svit 9 4 1 4 14:20 13

11. Ptičie 9 3 1 5 10:15 10

12. Medzilaborce 9 3 0 6 20:19 9

13. N. Hrušov 9 2 1 6 12:23 7

14. Fintice 9 2 0 7 9:30 6

15. Sabinov 9 1 0 8 6:32 3

16. Zámutov 9 0 2 7 10:21 2

Juh

Krh.Podhradie – TU Košice 1:3 (1:1), G: Revúcky – Vysočan, Horňák 2 (prvý z 11 m), ČK: Kun (domáci),Sobrance – Čaňa 2:0 (2:0), G: Hreško, Kostič, Rudňany – V. Kapušany 1:0 (0:0), G: Bdžoch, Geča 73 – Pavlovce n/U 0:3 (0:2), G: Horňak 3, Topoľany – Sokoľany 0:2 (0:1), G: L. Lukáč 2, Čičarovce – Medzev 1:4 (0:3), G: Černej – Leško 2, Ribár, Oliinyk, Strážske – Kalša 0:4 (0:1), G: Takáč 2, Capík, Gašpar, Kechnec – Petrovce n/L 6:1 (2:0), G: Žebík, Jurčo, Varga, Macko, Seman, Nagy – Sitár.

Tabuľka

1. Medzev 9 6 2 1 25:11 20

2. Kalša 9 6 1 2 30:10 19

3. Pavlovce n/U 9 6 0 3 23:11 18

4. Sobrance 9 6 0 3 13:7 18

5. Kechnec 9 5 1 3 26:14 16

6. TU Košice 9 5 1 3 18:12 16

7. Sokoľany 9 5 1 3 18:19 16

8. Topoľany 9 5 0 4 18:15 15

9. Čaňa 9 5 0 4 17:18 15

10. Geča 73 9 4 1 4 22:21 13

11. Rudňany 9 4 1 4 14:14 13

12. Krh. Podhradie 9 3 1 5 8:20 10

13. V. Kapušany 9 2 1 6 10:17 7

14. Petrovce n/L 9 2 0 7 13:24 6

15. Čičarovce 9 1 1 7 6:26 4

16.Strážske 9 1 1 7 5:27 4

V. liga

Košicko-gemerská

Čečejovce – Perín 0:5 (0:1), G: Koribanič, Hegeduš, Gluchman, Varjú, Kalinka, Koš. N. Ves – Bidovce 2:1 (1:0), G: Šemrák, Havrila – Zsiga, Poproč – Ťahanovce 2:1 (0:1), G: Paulinsky (z 11 m), Bolló – T. Koľvek, V. Ida – M. Ida 3:2 (0:1), G: Badžo, Žiga, Bujnovský – Dimun, Janočko, Ždaňa – Budimír 2:1 (1:0), G: Miščík, Čigáš – Tomasch, Kokšov – Bakša – Seňa 4:2 (3:0), G: Stoľar 3 (tretí z 11 m), Pillár – Fečo, Schnurer, Haniska – Košice B 0:0 (0:0).

Tabuľka

1. Koš. N. Ves 7 7 0 0 22:5 21

2. Ťahanovce 7 5 0 2 28:7 15

3. Perín 7 4 1 2 14:10 13

4. Poproč 7 3 3 1 18:13 12

5. Kokšov – Bakša 7 3 3 1 16:12 129

6. Košice B 7 3 2 2 25:19 11

7. M. Ida 7 3 1 3 17:17 10

8. V. Ida 7 3 1 3 20:31 10

9. Budimír 7 3 0 4 13:22 9

10. Ždaňa 7 2 2 3 10:14 8

11. Čečejovce 7 2 0 5 8:16 6

12. Seňa 7 1 2 4 11:17 5

13. Bidovce 7 1 0 6 7:16 3

14. Haniska 7 0 3 4 5:15 3

Prečítajte si tiež:
Hra mačky s myšou sa nekonala

Zemplínska

Kr. Chlmec – Čierna n/T 2:2 (2:1), G: Vojtko, Kaško – Čertický, P. Szucs, Úpor – Cejkov 1:3 (1:3), G: Bodnár – Blanár 2 (prvý z 11 m), E. Barna, Vinné – Kriš. Liesková 0:0 (0:0), Močarany – Zem. Teplica 2:0 (2:0), G: Išky 2, Lastomír – Nacina Ves 3:2 (2:1), G: Verbič, Kiš (z 11 m), Lazár – D. Šipoš 2, Michaľany – M. Horeš 1:0 (0:0), G: Elek, Parchovany – Streda n/B 0:2 (0:1), G: Antoš, Korpás.

Tabuľka

1. Kr. Chlmec 7 5 2 0 22:3 17

2. Kriš. Liesková 7 4 2 1 11:9 14

3. M. Horeš 7 4 1 2 14:12 13

4. Michaľany 7 3 3 1 11:6 12

5. Úpor 7 4 0 3 19:16 12

6. Cejkov 7 4 0 3 13:10 12

7. Močarany 7 4 0 3 13:14 12

8. Vinné 7 3 2 2 10:6 11

9. Lastomír 7 3 2 2 9:7 11

10. Streda n/B 7 3 1 3 11:11 10

11.Čierna n/T7 2 2 3 11:15 8

12. Zem. Teplica 7 1 0 6 8:16 3

13. Nacina Ves 7 1 0 6 7:18 3

14. Parchovany 7 0 1 6 5:21 1

Šarišská

Gaboltov – V. Šariš 1:4 (0:2), G: P. Javorský – Hritz 2, Bialko, Scepaník, Koprivnica – Pušovce 2:0 (1:0), G: Uhrin, Sobek (z 11 m), Ražňany – Kurima 4:1 (4:1), G: Billý 2, Kaminský, Antol – Repka, Demjata – Župčany 1:1 (1:1), G: Chromek – Pončák, ČK: Žarnay (po 2 ŽK, hostia), D. Lúka – Čirč 0:1 (0:0), G: Didik (z 11 m), Kamenica – Chmin. N. Ves 4:3 (4:1), G: Seman 3, L. Hovanec – Leško, R. Jakubko, Manik, Dubinné – Široké 2:0 (0:0), G: Vaľko, Havrila.

Tabuľka

1. Župčany 7 5 2 0 24:6 17

2. Demjata 7 5 1 1 17:8 16

3. Kamenica 7 5 1 1 18:10 16

4. Čirč 7 4 2 1 15:10 14

5. Ražňany 7 4 1 2 13:8 13

6. Koprivnica 7 3 2 2 11:6 11

7. Gaboltov 7 3 1 3 14:15 10

8. Chmin. N. Ves 7 3 0 4 16:21 9

9. Dubinné 7 3 0 4 11:17 9

10.V. Šariš 7 2 1 4 11:13 7

11. Široké 7 2 1 4 6:10 7

12. Pušovce 7 1 1 5 9:21 4

13. Kurima 7 1 1 5 11:25 4

14. D. Lúka 7 0 2 5 4:10 2

Podtatranská

Sp. Belá – Odorín 10:0 (4:0), G: Dunka 2, Mezey 4, Depta, Galschneider, Siska 2, Hrabušice – Sp. Stará Ves 3:3 (2:3), G: Kovalčík, Kukura, Matiko (vl.) – Polák, Matiko, L. Bednarčík, Olcnava – Kežmarok 1:4 (0:1), G: Geletka – Ondrejka, Ondruš, Zacher, Fejerčák, Harichovce – V. Lomnica 4:1 (2:1), G: Bednár, Augustin (z 11 m), Štofko, Kotrady – Rusnák, V. Tatry – Hranovnica 1:0 (1:0), G: Lutsenko, Ľubica – Kluknava 5:2 (3:1), G: Krull, Michalčík, M. Kapral 3 – Marián Belej, Hvizdoš, Levoča – Nálepkovo 1:2 (0:0), G: Bocko – Fabian 2, ČK: Hurajt (po 2 ŽK, hostia).

Tabuľka

1. Kežmarok 7 5 1 1 20:8 16

2. Hranovnica 7 5 1 1 13:5 16

3. Sp. Belá 7 5 0 2 22:10 15

4. Hrabušice 7 4 2 1 21:12 14

5. Harichovce 7 4 1 2 23:10 13

6. Nálepkovo 7 4 0 3 18:19 12

7. Sp. Stará Ves 7 3 2 2 15:12 11

8. Levoča 7 3 2 2 10:9 11

9. V. Tatry 7 3 1 3 12:13 10

10.V. Lomnica 7 3 0 4 16:12 9

11. Ľubica 7 2 1 4 15:22 7

12. Kluknava 7 2 1 4 9:18 7

13. Olcnava 7 0 0 7 4:23 0

14. Odorín 7 0 0 7 6:31 0

Vihorlatsko-dukelská

Sačurov – Belá n/C 0:3 (0:3), G: Hašuľ 3 (tretí z 11 m), Pakostov – Bysré 3:0 (3:0), G: Fedorko, T. Gombita, S. Ragan, Brekov – Borov 2:0 (1:0), G: Mišenčík, Reby, Jasenov – Rudlov 4:0 (2:0), G: Tomčák (z 11 m), Paľo 3, Hencovce – Seč. Polianka 4:2 (2:2), G: Homoľa, Venceľ 2 (prvý z 11 m), Matta – Nemčík, Kovalčin, V. Žipov – Stakčín 0:0 (0:0)Ulič – Kamenica n/C 2:5 (1:2), G: Korkorec, Hromadka – Štofík, Mikula, Matús, Bunda, Vasilko, ČK: Kireš (po 2 ŽK, domáci).

Tabuľka

1. Jasenov 7 5 1 1 15:5 16

2. Hencovce 7 5 1 1 16:7 16

3. Kamenica n/C 7 4 2 1 15:6 14

4. Brekov 7 4 2 1 10:5 14

5. V. Žipov 7 3 3 1 9:6 12

6. Bystré 7 4 0 3 12:14 12

7. Pakostov 7 3 1 3 11:7 10

8. Borov 7 3 0 4 14:13 9

9. Belá n/C 7 2 2 3 9:11 8

10. Sačurov 7 2 2 3 10:13 8

11. Rudlov 7 2 2 3 8:15 8

12. Seč. Polianka 7 1 1 5 12:15 4

13. Stakčín 7 0 3 4 4:10 3

14. Ulič 7 1 0 6 8:26 3

[br][/br][br][/br]Ďalší program IV. a V. ligy

IV. liga

Sever

10. kolo, 22. 9. o 15.00 hod.: St. Ľubovňa – Zámutov, 23. 9. o 10.30 hod.: Poprad B – Raslavice, o 15.00 hod.: Niž. Hrušov – Ptičie, Sabinov – Fintice, Svit – Medzilaborce, Gerlachov – Ľubotice, Sp. Podhradie – Záhradné, Soľ – Kračúnovce.

Juh

10. kolo, 23. 9. o 10.45 hod.: Geča – Topoľany, o 15.00 hod.: Pavlovce n/U – Petrovce n/L, V. Kapušany – Kechnec, Čaňa – Rudňany, Slávia TU Košice – Sobrance, Kalša – Krs. Podhradie, Medzev – Strážske, Sokoľany – Čičarovce.

V. liga

Košicko-gemerská

8. kolo, 23. 9. o 15.00 hod.: Perín – Lok. Košice B, Seňa – Haniska, Budimír – Kokšov Bakša, Malá Ida – Ždaňa, Ťahanovce – Veľká Ida, Bidovce – Poproč, Čečejovce – Koš. N. Ves

Zemplínska

8. kolo, 23. 9. o 15.00 hod.: Cejkov – Streda n/B, Malý Horeš – Parchovany, Nacina Ves – Michaľany, Z. Teplica – Lastomír, Kriš. Liesková – Močarany, Kr. Chlmec – Vinné, Úpor – Čierna n/T.

Vihorlatsko-dukelská

8. kolo, 22. 9. o 15.00 hod.: Borov – Jasenov, 23. 9. o 15.00 hod.: Belá n/C – Kamenica n/C, Vyš. Žipov – Ulič, Seč. Polianka – Stakčín, Rudlov – Hencovce, Bystré – Brekov, Sačurov – Pakostov.

Šarišská

8. kolo, 22. 9. o 15.00 hod.: Gaboltov – Chmin. N. Ves, 23. 9. o 15.00 hod.: Kurima – Široké, Pušovce – Dubinné, V. Šariš – Koprivnica, Čirč – Kamenica, Župčany – Dlhá Lúka, Ražňany – Demjata.

Podtatranská

8. kolo, 22. 9. o 17.00 hod.: Sp. Belá – Olcnava, 23. 9. o 15.00 hod.: Odorín – Nálepkovo, Kluknava – Levoča, Sp. St. Ves – Ľubica, Hranovnica – Hrabušice, V. Lomnica – V. Tatry, Kežmarok – Harichovce.

Súvisiace články