Teč a dorážka. Chromiak predviedol ofenzívne chúťky, strelil druhý gól v sezóne

Martin Chromiak oslavuje gól so spoluhráčmi.
Martin Chromiak oslavuje gól so spoluhráčmi. (Autor: Twitter / Ontario Reign)
Oh my Hockey|14. jan 2023 o 07:33

Bodoval aj Samuel Kňažko.

NEW YORK. Martin Chromiak strelil svoj druhý gól v prebiehajúcej sezóne v AHL a natiahol tak bodovú šnúru už na tri zápasy.

V týchto troch dueloch jeho Ontario zakaždým zvíťazilo. Reign sa tak vyhrabali z krízy, keďže predtým zakúsili šesť porážok v rade.

Jeho gól pri výhre 3:1 nad San Diegom bol navyše víťazný. V 46. minúte najprv pretečoval strelu Warda, aby ju potom dorazil za chrbát brankára Dostála.

V zápase bol mimoriadne útočne aktívny. Už v druhej tretine mal jednu veľkú príležitosť. Dokopy vystrelil až osemkrát.

Jeho súperom bol Pavol Regenda. Forvard San Diega nebodoval, pripísal si strelu na bránu.

Asistenciu pri otváracom góle zápasu medzi Belleville a Clevelandom zaknihoval Samuel Kňažko. Obranca pri výhre 2:1 dvakrát ohrozil súperovu bránku.

Šimon Nemec zaznamenal tri strely a mínusový bod pri prehre Uticy 2:3 na ľade Providence Bruins.

Stretnutie medzi Torontom a Manitobou sa nedohralo potom, čo jeden z fanúšikov počas prvej prestávky skolaboval a musel byť prevezený do nemocnice. Stav zápasu bol 1:1.

Tabuľka AHL

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»AHL»Teč a dorážka. Chromiak predviedol ofenzívne chúťky, strelil druhý gól v sezóne