Obrancovia sa len prizerali. Zegras strelil nádherný gól pomedzi nohy

Trevor Zegras proti Philippovi Grubauerovi.
Trevor Zegras proti Philippovi Grubauerovi. (Autor: Screenshot - YouTube / Sportsnet)
Oh my Hockey|8. mar 2023 o 07:18

Trevor Zegras si pre fanúšikov pripravil ďalšiu parádičku.

SEATTLE. Hoci z porážky 2:5 nebudú mať priaznivci Anaheimu Ducks veľkú radosť, dočkali sa v zápase proti Seattlu aj pekného momentu. Postaral sa oň Trevor Zegras.

Jeden z najšikovnejších hokejistov súčasnej NHL štýlovo prekonal brankára Grubauera. Televízna stanica Sportsnet na YouTube o jeho góle napísala, že "sa prepol do módu videohry".

Išlo o prvý presný zásah "káčerov" v zápase. V prvej minúte druhej tretiny vyhrával Seattle 2:0. Ducks sa rýchlymi dvoma pasmi dostali do pásma a Zegras dostal puk medzi obrancov.

Zachoval si chladnú hlavu a zakončil tak, že si hokejku posunul pomedzi nohy a súperovho brankára prestrelil popri vyrážačke.

Domov»Hokej»NHL»Obrancovia sa len prizerali. Zegras strelil nádherný gól pomedzi nohy