Fotogaléria (19)
Martin Pospíšil. (Autor: REUTERS)
Oh my Hockey|10. okt 2024 o 06:30

Priblížil Calgary k víťazstvu.

VANCOUVER. Na prvý slovenský gól v sezóne 2024/25 si stačilo počkať do otváracieho zápasu Calgary Flames.

V tom sa stal strelcom Martin Pospíšil. Presadil sa v 43. minúte proti Vancouveru.

Jeho presný zásah bol veľmi dôležitý. Po zlom úvode sa totiž Flames vzchopili a práve Pospíšilova strela znamenala zníženie na 3:4.

Zaletela ukážkovo do horného rohu Šilovsovej bránky. Jeho vyrážačka na tento projektil nestačila.

Fotogaléria zo zápasu Vancouver Canucks - Calgary Flames (10. október 2024, NHL)

Zvolenčan v tomto zápase bodoval dvakrát. V predĺžení asistoval pri víťaznom presnom zásahu Connora Zaryho.

V prvom zápase na pozícii centra odohral 15 minút a 47 sekúnd, štatistiky si rozšíril o plusku, dve trestné minúty, dve strely na bránku, bodyček a dva bloky. Vyhral tretinu vhadzovaní.

Domov»Hokej»NHL»VIDEO: Prvý slovenský gól. Pospíšil vymietol roh bránky, potom asistoval v predĺžení