Martin Chromiak v drese Ontario Reign.
Martin Chromiak v drese Ontario Reign. (Autor: X / Ontario Reign)
Oh my Hockey|14. okt 2024 o 06:17

Kňažko, Regenda, Okuliar ani Dvorský nebodovali.

NEW YORK. Prvú výhru v sezóne 2024/25 si pripísali hokejisti Ontaria Reign. V zámorskej AHL zdolali San Jose Barracuda 4:3.

Podarilo sa im to s prispením Martina Chromiaka. Ten v 2. minúte asistoval na otvárací presný zásah a v 23. minúte naštartoval mužstvo k obratu.

Slovenský hokejista nastupoval v treťom útoku. Dubničan Dvakrát vystrelil na bránku a zápas ukončil s tromi plusovými bodmi.

Z víťazstva sa radoval aj Samuel Kňažko. Jeho Cleveland zdolal Hershey 6:3. Zaknihoval tri plusové body a raz vystrelil na bránku. Do štatistík si zapísal dve trestné minúty za zdržiavanie hry.

San Diego Gulls s Pavlom Regendom v zostave nestačili na Toronto, prehrali 1:4. Slovák zaznamenal mínusku.

Rovnakým výsledkom prehral aj Dvorského Springfield s Wilkes-Barre/Scranton Penguins. Slovenský mladík sa do štatistík nezapísal, dvakrát ohrozil súperovho brankára.

Charlotte Checkers vyhrali 3:0 nad Bridgeportom. Ich útočník Oliver Okuliar vyslal tri strely na bránku.

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»AHL»VIDEO: Naštartoval otočku. Chromiak strelil svoj prvý gól v sezóne