Mešárovi opäť chutí hokej. Podáva famózne výkony, zbiera dva body na zápas

Filip Mešár sa so spoluhráčmi z Kitcheneru raduje z gólu.
Filip Mešár sa so spoluhráčmi z Kitcheneru raduje z gólu. (Autor: Twitter / Kitchener Rangers)
Oh my Hockey|9. nov 2023 o 07:25

Stal sa prvou hviezdou zápasu.

KITCHENER. Filip Mešár sa stal prvou hviezdou stretnutia medzi Kitchenerom Rangers a Owen Sound Attack v noci zo stredy na štvrtok.

K víťazstvu 5:0 prispel gólom a dvoma asistenciami. V 22. minúte zvýšil na 2:0, v 35. minúte v presilovke prihrával na gól Swickovi a po jeho asistencii uzavrel v čase 43:20 skóre zápasu Rehkopf.

Forma rodáka zo Spiša je fantastická. Bodoval v každom z prvých šiestich stretnutí po návrate do juniorky a zaznamenal už 12 bodov. Zbiera teda dva body na zápas.

V zápase proti Owen Sound sa okrem troch bodov do štatistík zapísal aj dvomi pluskami. Dokopy ich má už osem. Na bránku vystrelil trikrát.

Proti nemu sa predstavil krajan Servác Petrovský, ktorý bol v roku 2022 draftovaný klubom Minnesota Wild. Pripísal si dve mínusky, dve trestné minúty a dve strely.

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»OHL»Mešárovi opäť chutí hokej. Podáva famózne výkony, zbiera dva body na zápas