V extralige odohral viac ako 500 zápasov, jeho gól zlomil mladíkov

Sportnet|17. nov 2022 o 18:50

Považská Bystrica strelila tri góly za jedenásť minút.

Slovenská hokejová liga - 53. kolo

Slovensko U18 - Považská Bystrica 1:4 (0:0, 1:1, 0:3)

Góly: 25. Masnica - 22. L. Ďurkech (Rufati), 45. Tománek (J. Zlocha), 53. Sádecký (Dmitriev), 56. Ligas (Dmitriev)

Rozhodovali: Valach, Smerek - Valachovič, Tichý, vylúčení: 7:8 na 2 min, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, 36 divákov

PORPAD. Hokejisti tímu HK '95 Považská Bystrica triumfovali vo vloženom zápase Tipos SHL na ľade reprezentačného výberu do 18 rokov 4:1.

Na pohľad ide možno o jednoznačný zápas, no opak je pravdou. Mladíci vzdorovali favoritovi duelu a po dvoch tretinách držali nerozhodný stav.

Šiesty tím tabuľky zlomil odpor domácich v rozpätí 45. a 56. minúty, keď postupne skórovali Roman Tománek, Matej Sádecký a Patrik Ligas.

Pre 36-ročného Tománka, ktorý odohral v najvyššej slovenskej súťaži vyše 500 zápasov, to bol už tretí gól v ostatných štyroch súťažných stretnutiach.

Tabuľka SHL

Domov»Hokej»Slovensko»Slovenská hokejová liga»V extralige odohral viac ako 500 zápasov, jeho gól zlomil mladíkov