Nemecký pohár 2022: Slovensko nestačilo na Dánsko

Slovensko vs. Dánsko: ONLINE prenos zo zápasu na turnaji Nemecký pohár 2022.
Slovensko vs. Dánsko: ONLINE prenos zo zápasu na turnaji Nemecký pohár 2022. (Autor: TASR)
Sportnet|12. nov 2022 o 10:00 (aktualizované 12. nov 2022 o 17:41)

Sledovali ste s nami ONLINE prenos zo zápasu na turnaji Nemecký pohár 2022: Slovensko - Dánsko.

KREFELD. Slovensko a Dánsko dnes hrali druhý zápas na turnaji Nemecký pohár 2022.

Slovenskí hokejisti vlani obsadili 2. miesto. Tento rok však prehrali už druhý zápas, keď Dánom podľahli 3:4 po predĺžení.

Slováci prehrávali už 0:3, ale vrátili sa do zápasu. V predĺžení však inkasovali už v 2. minúte a na konte majú po dvoch zápasoch iba dva body.

Hokej ste sledovali s nami naživo ako online prenos.

ONLINE PRENOS: Slovensko - Dánsko (Nemecký pohár 2022, LIVE, naživo, sobota)

Nemecký pohár  2022/2023
12.11.2022 o 14:00
3:4
(0:2, 2:1, 1:0, 0:1)
62' minúta
Ukončený
Dánsko
Prehľad
Góly a asistencie: 30. Čacho (Koch, Lunter), 38. Fominykh (Grman), 56. Čacho (Lunter, Rosandič) – 12. From (Poulsen), 16. Poulsen (Larsen, Aagaard), 24. Jensen (Weichel, Aagaard), 62. From.
Dánsku sme podľahli 3:4 po predĺžení. Zajtra o 14:30 si zmeriame sily s domácim Nemeckom.
Koniec zápasu.
61:11
goalDánsko dalo gól!
Po včerajšom predĺžení prehrávame aj to dnešné. MATHIAS FROM mal rýchlosť, prešiel cez Tamášiho, z kruhu išiel na bránu, potiahol si puk do bekhendu a dvihol ho ponad Riečického betón.
60:52
Tamášiho ťažká prihrávka na Fominykha, ktorý nedokázal usmerniť puk za Dichowa.
60:01
Začalo sa predĺženie.
o troch tretinách je skóre nerozhodné 3:3. O chvíľku nás čaká predĺženie.
60:00
Tretia tretina sa skončila.
59:13
Hrá sa prakticky na jednu bránu, dánsku.
57:46
Riečický si po dlhšom čase siahol na puk, príklepom z pravého kruhu ho preveril From.
57:21
Po vyhranom buly pálil Koch, Dichow si nebol úplne istý, puk ale vyrazil.
55:22
goalSlovensko dalo gól!
Stiahli sme trojgólové manko a vyrovnávame! Lunter si vymenil puk s Rosandičom, odpútal sa od mantinelu, a z osi ihriska ho nastrelil na bránu, kde clonil VILIAM ČACHO, ten napokon Lunterovu strelu aj tečoval a pripisuje si druhý gól v stretnutí!
Asistencie: Mário Lunter, Mislav Rosandič
54:22
importantSýkora veľmi dobre pracoval pred bránkou a urobil priestor Okuliarovi, ktorý strieľal z uhla, aj tak to bol nebezpečný pokus. Šance máme, už ich len premieňať.
53:36
Hecl predviedol šikovné ruky a naservíroval puk Sukeľovi, ten netrafil.
52:58
Tamáši strieľal bez prípravy. Chvíľu nato Dáni posielajú puk na zakázané uvoľnenie.
52:11
Faško-Rudáš skryl svoj strelu za brániaceho hráča, lenže Dichow chytil aj tento puk.
51:31
Sýkora zakončoval sám, Dichow však dorážky nepripustil.
50:56
Bučkova strela neznamenala nebezpečenstvo pre súpera, Dánsko vyváža puk.
48:59
Lunter strieľal z veľkého uhla z pravej strany, dánsky gólman zasiahol pri bližšej žŕdke.
48:10
V posledných desiatkach sekúnd sme mali veľký tlak, ale Dichow sa hodil o puku a dal svojím spoluhráčom vydýchnuť.
47:39
Sýkora zachytil puk a posielal ho hneď na bránku, no bol zrazený.
47:10
Bučko zakončil svoj útočný výpad prihrávkou do bránkoviska, kde sme mali hráčov, ale Dichow hru prerušuje.
46:10
Striedame počas pobytu v útočnom pásme, Holešinský bol ale pri mantineli odzbrojený, nepodarilo sa mu vystreliť ani prihrať.
43:52
Hainovo nastrelenie na bránu neprešlo, puk bol vytečovaný, ale zostávame v pásme.
42:32
importantVytiahli sme Dichowa z bránky, Fominykhovi sa však po jej obídení nepodarilo zasunúť puk za bránkovú čiaru!
41:26
Vďaka Čachovi sme sa dostali z obranného pásma, Čacho sa okamžite vydal napádať.
40:01
Začala sa tretia tretina.
Po druhej tretine je to veselšie, strelili sme dva góly, stále však prehrávame s Dánskom 2:3.
Tretia tretina sa začne o 15:36.
40:00
Druhá tretina sa skončila.
39:15
Neprestávame v našej aktívnej hre a robíme Dánom problémy.
37:33
Už je to iba o gól! Grman odovzdal puk DANIILOVI FOMINYKHOVI, ktorý si puk ešte potiahol a z pravého kruhu nádherne zavesil do horného rohu Dichowovej brány, pred Dichowom ešte prekorčuľoval práve Grman.
Asistencia: M. Grman
36:46
Vydolovali sme puk v našom pásme pri mantineli, prešli do útoku, no Dáni nás vytlačili k mantinelu.
35:28
Až teraz sme sa rozostavili v pásme, z ľavého kruhu pálil Faško-Rudáš.
34:27
Nedarí sa nám prechod do útočného pásma, Dáni sa oslobodzujú.
33:42
Vylúčenie v tíme Dánsko:
Aagaard – 2 min..
30:30
Po góle sme ožili a Hecl s Marcinekom si vypracovali ďalšiu šancu.
29:28
Znižujeme na 1:3! Koch nešpekuloval, nahodil puk od mantinelu na bránku, na kruhu ho šikovne tečoval VILIAM ČACHO a puk prešiel Dichowovi pomedzi betóny.
Asistencie: Patrik Koch, Mário Lunter
28:35
Okuliar si nakorčuľoval od modrej, zbavil sa brániaceho hráča a zakončil na bližšiu žrď, kde bol pripravený dánsky brankár.
27:51
Po ďalšej našej kombinácii zakončil Hecl, hra je prerušená.
26:46
Náš prvý útok zamkol súpera, na Dichowa sme vyslali niekoľko striel, no bez gólového efektu.
23:20
Prehrávame už 0:3. Dáni nám ukázali, ako by to malo vyzerať, vyhral boj o puk v strednom pásme, v útočnom to zahrali veľmi jednoducho na jeden dotyk s finálnou prihrávkou na os klziska, aj keď KRISTIAN JENSEN puk netrafil ideálne, ten skončil v našej bránke.
Asistencie: N. Weichel, M. Aagaard
22:49
Dobrá práca Rosandiča, ktorý obstrelil kľačiaceho Lya, lenže Dichow si pripísal úspešný zákrok.
21:19
Lenže Dáni vyrazili do prečíslenia, Minárik nechtiac puk tečoval na našu bránku, Riečický pozorný.
20:25
importantSukeľ našiel pred bránou Marcineka, ten mal šancu prekonať Dichowa, no nestalo sa tak v úvod druhej tretiny.
20:01
Začala sa druhá tretina.
Prvá tretina nám vôbec nevyšla, s Dánmi prehrávame po góloch Froma a Poulsena 0:2.
Druhá tretina sa začne o 14:49.
20:00
Prvá tretina sa skončila.
19:46
Mali sme buly v útočnom pásme, no prehrali sme ho a rýchlo sme sa museli vrátiť späť.
18:30
importantBjorkstrand zakončoval z ideálnej pozície spomedzi kruhov, Riečický pohotovo zasiahol ľavým betónom!
16:56
Vylúčenie v tíme Slovensko:
Sukeľ – 2 min., sekanie.
15:39
Dáni vytvoril tlak na našu bránu, po nahodení od modrej vznikla pred Riečickým skrumáž, puk sme neupratali do bezpečia, Dánov sme dovolili až dve dorážky, tá druhá z hokejky MORTENA POULSENA skončila v sieti.
Asistencie: M. Larsen, M. Aagaard
15:01
importantPrečíslenie aj na našej strane, Tamáši ho riešil individuálne, strelou z pravého krídla Dichowa neprekonal.
14:15
Strela po ľade na Riečického, ten si situáciu postrážil.
13:20
V oslabení odvádzame dobrú robotu, Sýkora vyviezol puk, snažil sa vystreliť, no k strele sa už nedostal.
12:11
Lunter – 2 min..
12:02
importantMusíme si dávať väčší pozor, po ďalšej dánskej strele nás zachránila žŕdka!
11:15
Z ničoho nič prišlo dánske prečíslenie dvoch proti jednému a Dáni otvárajú skóre. MATHIAS FROM prehodil puk cez nášho brániaceho hráča Poulsenovi, ktorý zamiešal s pukom pred Riečickým, stihol ešte prihrávku Fromovi vrátiť a ten už dával do prázdnej brány.
Asistencia: M. Poulsen
09:55
Dlho sa hrá bez prerušenia, častejšie máme puk na hokejkách my. Riečický je bez práce.
06:58
Dobrá strela Tamášiho, pred bránou clonil Okuliar. Dáni sú už v pätici, ich odpálenie tak znamená icing.
06:20
Neudržali sme útočné pásmo, následne sa nám ho podarilo rýchlo získať a Faško-Rudáš vystrelil na Dichowa, ten úspešne zasiahol a prerušil hru.
05:05
Dobrá možnosť Okuliara, následne zakončoval bekhendom aj Tamáši. Dichow zasiahol.
04:55
M. Jensen – 2 min..
04:40
O puk sa bojovalo v našom útočnom pásme pri mantineli, ale získali ho Dáni.
03:18
Zatiaľ si Dánov strážime, nepúšťame ich pred našu bránku.
02:28
Snažíme sa ohrozovať dánsku bránku, Dáni vyhadzujú puk na zakázané uvoľnenie.
01:07
importantHecl obkrúžil bránu a sám aj bekhendom zakončil do Dichowa. Slušná šanca na úvod.
00:28
Holešinský prišiel o puk v útočnom pásme, zobral mu ho Poulsen, Dáni podnikli rýchly protiútok.
00:01
Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

Slovensko: Riečický (Godla) – Grman, Rosandič, Bučko, Koch, Hain, Beňo, Mudrák, Maier – Fominykh, Tamáši, Holešinský – Marcinek, Sukeľ, Hecl – Okuliar, Minárik, Sýkora – Faško-Rudáš, Čacho, Lunter

Dánsko: Dichow – M. Jensen, A. Koch, Setkov, M. Lassen, Weichel, Lyo, Larsen – From, Poulsen, Bjorkstrand – Blichfeld, Wejse, Scheel – Meyer, Frederiksen, Asperup – Aagaard, Nielsen, K. Jensen – Eller.
V úvodnom vystúpení na Nemeckom pohári sme podľahli Rakúsku 2:3 po predĺžení. Do vedenia nás v prvej tretine poslal Beňo svojím premiérovým gólom v reprezentácii, v tretej tretine vyrovnával na 2:2 Holešinský. Predĺženie netrvalo dlho, po 32 sekundách rozhodol Haudum. S Rakúskom sme prehrali po deviatich rokoch.

V druhom zápase nastúpime proti Dánsku. Dáni prehrali s Nemeckom taktiež 2:3 po predĺžení. Stretnutie Slovensko – Dánsko sa začína o 14:00.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 14:00.