Brezno dostalo debakel od Banskej Bystrice. Po prvej tretine pritom viedlo

Hokejisti Banskej Bystrice. (Autor: TASR)
TASR|5. aug 2022 o 20:04

V zápase padlo deväť gólov.

HK Brezno - HC '05 Banská Bystrica 1:8 (1:0, 0:6, 0:2)

Góly: 9. Sarvaš – 22. Holenda, 22. Ďatelinka, 24. Bíreš, 25. Jendek, 28. Výhonský, 34. Výhonský, 43. Bača, 48. Gabor

BREZNO. Hokejisti HC '05 Banská Bystrica zvíťazili v piatkovom prípravnom zápase na ľade HK Brezno 8:1.

Brezno od deviatej minúty viedlo zásluhou Sarvaša 1:0 a s takýmto vedením odišlo na prvú prestávku.

V priebehu jednej minúty ale potom zavelili Banskobystričania na obrat. Holenda a Ďatelinka skórovali v 22. minúte. Po góle Bíreša v 24. minúte to bolo už 3:1 a o minútu gól na 4:1 pridal Jendek. Do konca druhej tretiny ešte dal gól na 5:1 Výhonský.

Ten pokračoval v streleckej forme aj na začiatku tretej tretiny, keď zvyšoval na 6:1. O siedmy gól sa postaral Bača a skóre uzavrel Gabor.

Domov»Hokej»Slovensko»Brezno dostalo debakel od Banskej Bystrice. Po prvej tretine pritom viedlo