Patrik Koch.
Patrik Koch. (Autor: TASR)
Oh my Hockey|30. sep 2024 o 06:25

V NHL sa odohrali tri prípravné stretnutia.

NEW YORK. Patrik Koch dostal od trénerov Utahu po prvýkrát šancu v príprave v noci na pondelok. A postaral sa o veľmi príjemné prekvapenie.

K víťazstvu 6:3 nad Coloradom prispel tromi asistenciami. Pomohol pri treťom, piatom i šiestom góle nováčika NHL.

Body však zďaleka neboli všetko, čím prispel. Za 18 minút a 55 sekúnd stihol štyri plusky, päť bodyčekov, tri strelecké pokusy i blok. Raz bol vylúčený na dve minúty.

Podľa analytického modelu GameScore Impact Card bol suverénne najlepším hráčom na ľade.

Minnesota Wild prehrala na domácom ľade s hokejistami Dallasu 2:4. Samuel Hlavaj do zápasu nenastúpil a nebol ani v pozícii náhradníka. Výhru "hviezd" režíroval dvomi presnými zásahmi útočník so slovenskými koreňmi Logan Stankoven.

Pittsburgh Penguins si z Ottawy odniesol víťazstvo 5:2. Tri góly strelil Jevgenij Malkin, dva Sidney Crosby.

NHL - príprava - 30. september:

Minnesota - Dallas 2:4 (0:1, 0:1, 2:2)

Góly: 52. Rossi (Hunt, Chisholm), 52. Boyd (Gaunce, Shore) – 7. Hyry (Capobianco, Lind), 33. Stankoven (Blümel, Steel), 47. Stankoven, 59. Blackwell

Brankári: Wallstedt 25/28 - DeSmith 13/15

Colorado - Utah 3:6 (1:1, 1:3, 1:2)

Góly: 14. Wood (Ivan, Girard), 23. Malinski (Phillips), 54. Ritchie (Malinski, Brännström) – 19. Guenther (Sergačjov, Keller), 28. Guenther (Keller, Sergačjov), 34. Hebig (Agozzino, Koch), 40. Doan (O'Brien, Kesselring), 47. Keller (Guenther, Koch), 58. McBain (Koch, Doan)

Brankári: Annunen 32/37 - Vejmelka 26/29

/Patrik Koch (Utah) odohral 18 minút a 55 sekúnd, zaznamenal tri asistencie, štyri plusky, tri strely na bránku, päť bodyčekov, blok a menší trest/

Ottawa - Pittsburgh 2:5 (2:1, 0:2, 0:2)

Góly: 4. Cousins (Batherson), 13. Stützle (Hamonic, Giroux) – 9. Crosby (Letang, Beauvillier), 35. Malkin (Letang, Rust), 38. Malkin (Rakell, Pickering), 48. Crosby (Rust, Malkin), 58. Malkin

Brankári: Forsberg 21/25 - Jarry 36/38

Domov»Hokej»NHL»VIDEO: Fantastický Koch. Pozbieral tri asistencie, bol najlepším hráčom Utahu