Dalibor Dvorsky.
Dalibor Dvorsky. (Autor: TASR/AP)
Oh my Hockey|6. okt 2024 o 06:23

Hral aj Martin Fehérváry.

NEW YORK. Hokejisti St. Louis Blues odohrali v noci na nedeľu posledný prípravný zápas. Pred ním povolali z AHL niekoľkých hráčov, medzi nimi i Dalibora Dvorského.

Slovák patril pri prehre 2:6 s Chicagom Blackhawks k najaktívnejším hráčom na ľade. Potvrdil to v 28. minúte, keď skóroval do bránky bezmocného Söderbloma.

Ku gólu si do štatistík pripísal i päť trestných minút. Stalo sa tak potom, čo zhodil rukavice v bitke s obrancom "čiernych jastrabov" Kevinom Korchinským.

Zo Slovákov nastúpil i Martin Fehérváry. Pri výhre Washingtonu 2:0 nad Bostonom strávil na ľade 17 minút a 26 sekúnd, pripísal si plusku, strelu na bránku a dva bodyčeky.

NHL - prípravné zápasy - 6. október:

Nashville - Carolina 3:5 (1:0, 1:3, 1:2)

Washington - Boston 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)

Los Angeles - Florida 2:4 (1:2, 0:1, 1:1)

Ottawa - Montreal 4:2 (2:1, 2:0, 0:1)

Toronto - Detroit 3:2 (1:2, 1:0, 1:0)

Utah - Colorado 2:1 (1:1, 0:0, 1:0)

Chicago - St. Louis 6:2 (3:0, 3:1, 0:1)

Vegas - San Jose 5:6 (2:2, 1:0, 2:4)

Domov»Hokej»NHL»VIDEO: Strelil gól a pobil sa. Dvorský sa odvďačil za povolanie k St. Louis