HK Dukla Ingema Michalovce - HK Nitra: ONLINE prenos zo zápasu 10. kola Tipos extraligy. (Autor: Sportnet)
Sportnet|13. okt 2024 o 13:30

Sledujte s nami ONLINE prenos zo zápasu 10. kola Tipos extraligy: HK Dukla Ingema Michalovce - HK Nitra.

MICHALOVCE. Hokejisti HK Dukla Ingema Michalovce a HK Nitra dnes hrajú zápas 10. kola Tipos extraligy.

Hokej sledujte s nami naživo ako online prenos.

ONLINE: HK Dukla Ingema Michalovce - HK Nitra dnes (Tipos extraliga, 10. kolo, nedeľa, LIVE)

Tipos Extraliga (SR)  2024/2025
13.10.2024 o 16:00
10. kolo
Michalovce
0:1
(0:1, 0:0)
32' minúta
Prebiehajúci
Nitra
Prehľad
Góly a asistencie: 5. Bajtek (Lacka, Hain). Rozhodca: Snášel, Jobbágy – Pribula, Stanzel.
importantReklamná prestávka.
31:37
Pekná individuálna akcia so zakončením, ktoré letelo nad hornú žŕdku brány Glosára. Návrat Nitry do útočnej tretiny následne nevychádza pre ofsajd.
31:16
Johnson nahodil puk na gólmana Aittokallia. Následne Nitrianske zakázané uvoľnenie, hrať sa bude opäť pred očami Aittokallia.
31:00
Domáci v plnom počte.
30:15
Rönni to teraz trafial zo vzduchu, brankár Aittokallio si musel dať pozor, hoci jeho tím hrá presilovú hru.
29:48
Pekná súhra s pohotovou koncovkou v podaní Jacksona. NItrania naďalej v útočnej tretine.
29:30
Zrazený puk Nitry, ktorý sa dostal na ochrannú sieť. Vhadzovanie z rovnakej pozície.
29:10
Nitrania s aktívnym vstupom do presilovej hry. Glosár však zatiaľ situáciu zvláda. Nastrelený puk na bránu mohol skončiť už dvojgólovým vedením Nitry, našťastie pre domácich sa tak nestalo. Vhadzovanie v útočnom pásme Nitry.
29:00
Vylúčenie v tíme HK DUKLA Ingema Michalovce:
2 min. – príliš veľa hráčov na ľade, trest odpyká Fominykh.
28:54
Rockwood to stihol prepasírovať pred bránku. Fominykha trocha prekvapilo, že k nemu prihrávka došla a nestihol zareagovať.
28:24
Strela Bučeka zablokovaná. Daugavinš prišiel o hokejku a Nitrania tak mohli ešte hrať, no nestalo sa tak.
27:48
Útočný výpad Michaloviec s nepresným zakončením. Bubela sa následne dostal do ofsajdu pri pokuse o rýchly protiútok. Vhadzovanie v strednom pásme po krátkej reklamnej prestávke.
27:04
Pobežalova križná strela míňa Glosárovu bránku.
26:57
Hostia v plnom počte.
26:25
Rockwoodova križná prihrávka na Daugavinša. Aittokallio sa rýchlo presunul a musí reagovať. Vhadzovanie v obrannom pásme Nitry.
25:55
Svitana zlomil hokejku pri zakončení, Mezei posiela puk do stredného pásma.
25:37
Daugavinš hľadal Fominykhovu hokejku. Michalovce naďalej v útočnej tretine, zatiaľ bez zakončenia.
24:57
Vylúčenie v tíme HK Nitra:
2 min. – príliš veľa hráčov na ľade, trest odpyká Bačo.
24:30
Zakázané uvoľnenie po vyhodení Nitry. Vhadzovanie v útočnom pásme Michaloviec.
23:25
Nepríjemný puk, ktorý sa dostal pred Glosárovú bránku. Michalovčania si svoj priestor postrážili.
22:59
22:47
Daugavinšova individuálna akcia, šikovne si obhodil protihráča a skúšal to strelou, no nepochodil.
22:28
Pekná súhra Michaloviec. Fominykh to skúšal z medzikružia, sám Aittokallio sa činil!
21:46
Rockwood hľadal Rönnieho hokejku pred bránou. Druhý menovaný nedokázal zareagovať na pokus spoluhráča. Vhadzovanie po ofsajde v strednom pásme.
20:59
Druhý presilovkový pokus pre Michalovce s nie úplne dobrým začiatkom, Glosár ďaleko od brány rozohráva spoluhráčom.
20:59
Buček – 2 min., hákovanie.
20:37
Nepresná prihrávka na Krastenbergsa znamená zakázané uvoľnenie domácich. Opäť sa bude vhadzovať v útočnom pásme Nitry.
20:15
Zakázané uvoľnenie Michalovčanov, hra sa nám v úvode druhej dvadsaťminútovky presťahuje pred oči Glosára.
20:05
Úvodné buly do druhej tretiny vyhrali Nitrania.
20:01
Začala sa druhá tretina.
Stav po prvej tretine je 0:1. Po góle Bajteka sa dostali Nitrania v čase 04:02 do vedenia. Michalovce následne dokázali hrať na puku, to im však gól neprinieslo. Treba však povedať, že prvá tretina bola viac-menej vyrovnaná. Uvidíme, čo nám prinesie druhá tretina, ktorá sa začne približne o 16:52.
20:00
Prvá tretina sa skončila.
19:45
Strela, ktorú chcel Auk nasmerovať na spoluhráčov pred bránou, nepriniesla výraznejšiu príležitosť pre hostí.
18:40
Zakázané uvoľnenie Michalovčanov už po návrate Fatula na ľad. Hra sa presťahuje pred oči Glosára.
18:36
18:04
Krastenbergs mal pred bránkou dvoch spoluhráčov, no priestor bol veľmi prehustený.
17:55
Zakončenie Krastenbergsa nepresné.
17:30
Ďalšia spolupráca medzi Daugavinšom a Slováčkom, ktorá zlyhala. Rýchlo sa však vrátili do útočného pásma.
17:05
Daugavinš neprihral presne na Slováčeka, Michalovce sa rýchlo vrátili do útočnej tretiny.
16:36
Fatul – 2 min., držanie.
16:35
Obrovská príležitosť, ktorú mal Meliško, ale neprestrelil brankára Aittokallia. Michalovce si navyše zahrajú presilovú hru.
16:22
Nitrania riešia situáciu len za cenu zakázaného uvoľnenia.
16:00
Bodákova strela, Aitokallio sa len intuitívne natiahol vyrážačkou. Michalovčania tlačia svojho súpera v útočnom pásme.
15:20
Záver prvej tretiny patrí Michalovčanom, ktorí sú aktívnejší, a dostavajú sa častejšie pred Aittokallia.
15:01
Nepresnosť v rozohrávke Dukly, vhadzovať sa bude pred brankárom Glosárom.
13:52
Pohotová koncovka z hokejky Auka. Nitra si držala útočné pásmo, no k zakončeniu, ktoré by ohrozilo svätyňu Michaloviec, nedošlo.
12:50
Meliško to vyskúšal švihom, neistý zákrok od Aittokallia. Nitrania si napokon svoj priestor postrážili.
12:30
Daugavinš len na betón Aittokallia, následne sa k dorážke už nedostal.
12:05
Pokus z ľavej strany, s ktorým nemal Aittokallio žiadne problémy.
11:47
Drgoňova rana z modrej zastavená Csányim. Michalovce naďalej v útočnej tretine.
09:53
Daugavinš nemôže pokračovať v hre pre postavenie mimo hry.
09:26
08:52
Cotton vytvoril palebnú pozíciu pre Bučeka, brankár Glosár s pravým betónom v permanencii.
08:11
Kabáčovi sa podarilo vyhodiť puk až za bránu Nitry.
07:48
Bubela letel individuálne do útočného pásma, no Jackson si nepostrážil ofsajdovú líniu. Vhadzovanie v strednom pásme.
07:32
Michalovce vyhadzujú puk cez všetky čiary.
07:26
Rönni – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou.
07:21
Valach to vyskúšal ranou z medzikružia, puk letí do brániacich hráčov Nitry.
06:42
Daugavinš sa dostal pred bránku, Aittokallio kopíroval jeho pohyb a nenechal sa oklamať.
06:32
Csányi to vyskúšal prudkou, no nepresnou strelou, ktorá letí na ochrannú sieť.
06:18
Nevydarená rozohrávka Nitry znamená zakázané uvoľnenie, vhadzovať sa bude v útočnom pásme Michalovčanov.
05:52
Oddychový čas pre tím HK DUKLA Ingema Michalovce.
05:50
Strela z pravého krídla, ktorá Glosárovi veľké problémy nenarobila a pripisuje si zákrok po strele od Csányiho.
05:23
Jackson sa ocitol v blízkosti brankára Glosára. Michalovčania vo veľkých problémoch pred vlastnou bránou.
04:58
Bubela vyhral buly v útočnom pásme, no následne jeho zakončenie bolo zblokované.
04:53
Zakázané uvoľnenie domáceho celku. Hra sa presťahuje do útočnej tretiny Nitry.
04:02
goalNitra dala gól!
Úvodný gól si pripisujú Nitrania! Defenzíva Michaloviec prepadla po nastrelení puku do útočnej tretiny. FILIP BAJTEK dostal skvelú prihrávku od svojho spoluhráča a pekne si vychutnal Glosára, ktorý nestihol zareagovať na jeho rýchlosť. Stav je 0:1.
Asistencie: Lacka, Hain.
03:24
Príležitosť na strane Nitry, ktorí predviedli šikovný výpad spoza brány, brankár Glosár si však svoj priestor stráži.
02:10
Zakončenie od modrej od Baču mieri len na pripraveného Glosára.
02:00
Buček prešiel do útočného pásma a Nitrania držia puk teraz na svojich hokejkách.
01:30
Aittokallio tesne pred seba vyrážal puk od Marcinka. To bol veľmi zradný puk, ktorý skákal pred hosťujúcim gólmanom.
01:16
Rockwood – 2 min., nedovolené bránenie.
01:16
Vitaloš – 2 min., nedovolené bránenie.
01:10
Momentálne sledujeme pobyt Michaloviec v útočnom pásme.
00:18
V rámci úvodnej dvadsaťsekúndovky sa dostali pred bránu súpera aj Nitrania, aj Michalovčania.
00:05
Úvodné buly do prvej tretiny vyhrali hráči Nitry.
00:01
Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

HK DUKLA Ingema Michalovce: Glosár (Junca) – Slováček, Bodák, Krastenbergs, Rockwood, Daugavinš – Pišoja, Drgoň, Fominykh, Johnson, Svitana – Meliško, Marcinko, Valach, Rönni, Michnáč – Fedor, Jasečko, Vašaš, Gabriel, Kabáč
Tréner: Tomasz Valtonen

HK Nitra: Aittokallio (Beržinec) – Mezei, Cotton, Buček, Gill, Ritchie – Hain, Auk, Jackson, Bubela, Alger – Bača, Vitaloš, Bajtek, Pobežal, Lacka – Fatul, Csányi, Hrnka, Bačo
Tréner: Andrej Kmeč

Rozhodca: Snášel, Jobbágy – Pribula, Stanzel.
Vážení hokejoví fanúšikovia, vítam Vás pri dnešnom zápase 10. kola Tipos Extraligy medzi Michalovcami a Nitrou. Zápas sa bude odohrávať na Zimnom štadióne v Michalovciach. Úvodné buly je naplánované na 16:00hod.

Michalovce sa momentálne nachádzajú na 2. priečke tabuľky s 21 bodmi. Zverenci trénera Tomeka Valtonena v minulom zápase zdolali domácich Liptákov stavom 1:5. Navyše si Michalovčania udržujú slušnú formu – päť víťazstiev v rade.

Nitra sa aktuálne nachádza na 6. priečke tabuľky so 14 bodmi. Zverenci trénera Andreja Kmeča v minulom zápase prehrali proti Slovanu stavom 3:6. Nitra nemá v posledných zápasoch veľmi dobrú formu – tri prehry v rade. Treba však povedať, že súperi to boli mimoriadne nároční (Spišiaci a Košičania).

Vzájomné meranie síl oboch celkov sa naposledy uskutočnilo 13.04.2024. V semifinále vtedy definitívne spečatila svoje víťazstvo Nitra stavom 4:3 po predĺžení.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 16:30.

Tabuľka Tipos extraligy

Domov»Hokej»Slovensko»TIPOS extraliga»ONLINE: HK Dukla Ingema Michalovce - HK Nitra dnes, Tipos extraliga LIVE (10. kolo)