V Liptovskom Mikuláši padlo 9 gólov. Hostia si napravili chuť po prehre

Na snímke gólová radosť hráčov Nových Zámkov.
Na snímke gólová radosť hráčov Nových Zámkov. (Autor: TASR)
Sportnet, TASR|19. nov 2023 o 20:07

Každý gól Nových Zámkov mal iného autora.

Tipos extraliga - 19. kolo

Liptovský Mikuláš - Nové Zámky 3:6 (2:1, 0:2, 1:3)

Góly: 1. Quince (Miller, Avtsin), 11. Uhrík. (Egle, Vasilyev), 50. Nauš (Egle, Miller) – 17. Novajovský (Fafrák), 26. Fafrák (Ligas, Števuliak), 37. Roy (Novajovský, Stupka), 46. Števuliak (Prokeš, Mamčics), 49. Lee, 58. Prokeš (Števuliak)

Rozhodovali: Crman, Baluška - Stanzel, M. Orolin, vylúčení: 1:4 na 2 min., presilovky: 1:0, oslabenia: 0:1

Diváci: 1092

Liptovský Mikuláš: Krasikov (Pajpach) – Mezovský, Miller, Avtsin, Quince, Réway – Nátny, Vasilyev, Nauš, Egle, Berry – Hraško, Fekiač, Sukeľ, Uhrík, Vankúš – Lalík, Valigura, Šmída, Tkáč

HC MIKRON Nové Zámky: Kantor (Ovečka) – Lee, Hatala, Stupka, Roy, Loggins – Mamčics, Ligas, Michnáč, Johnson, T. Mikúš – Kozák, Novajovský, Fafrák, Prokeš, Števuliak – Géci, Ondrušek, Kováč

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ. Hokejisti HC MIKRON Nové Zámky zvíťazili na ľade Liptovského Mikuláša 6:3 v nedeľňajšom zápase 19. kola Tipos extraligy. Liptáci viedli od 11. minúty 2:0, no nádejný náskok nezužitkovali.

Novozámčania im postupne odskočili na rozdiel troch gólov (2:5) a napokon doviedli duel do víťazného konca.

Hráči Liptovského Mikuláša prehrali šiesty zápas z uplynulých ôsmich. Po 19 zápasoch majú na konte 27 bodov, Novozámčania o štyri viac.

Tabuľka Tipos extraligy:

ONLINE PRENOS: MHk 32 Liptovský Mikuláš - HC Mikron Nové Zámky dnes (hokej, 19. kolo, Tipos extraliga, nedeľa, LIVE)

Tipos Extraliga (SR)  2023/2024
19.11.2023 o 17:00
19. kolo
Lipt. Mikuláš
3:6
(2:1, 0:2, 1:3)
60' minúta
Ukončený
Nové Zámky
Prehľad
Góly a asistencie: 1. Quince (Miller, Avtsin), 11. Uhrík. (Egle, Vasilyev), 50. Nauš (Egle, Miller) – 17. Novajovský (Fafrák), 26. Fafrák (Ligas, Števuliak), 37. Roy (Novajovský, Stupka), 46. Števuliak (Prokeš, Mamčics), 49. Lee, 58. Prokeš (Števuliak). Rozhodca: Crman, Baluška – Stanzel, Orolin.
Hostia z Nových Zámkov vyhrávajú dnešný zápas 6:3. Sledovali sme dobrý a bojovný zápas. Dnes rozhodla väčšia efektivita hostí. Prajem ešte pekný večer.
Koniec zápasu.
59:09
Zápas je rozhodnutý a už sa len dohráva.
58:03
Začali posledné dve minúty tretej tretiny a pravdepodobne aj zápasu.
57:42
goalHC Nové Zámky dali gól! Hostia rozhodujú dnešný zápas! Liptáci hrali presilovú hru a odvolali aj brankára Pajpacha. RADEK PROKEŠ vystihol rozohrávku domáceho mužstva a rútil sa sám na opustenú bránu. Nezaváhal. Asistencie: P. Števuliak.
56:45
Hostia sa zatiaľ výborne bránia a puk opäť vyhadzujú.
56:03
Kozák zachytil puk a vyhadzuje ho cez všetky čiary.
55:43
Vylúčenie v tíme HC MIKRON Nové Zámky:
Hráčska lavica – 2 min., príliš veľa hráčov na ľade.
55:21
Fekiač našiel prihrávkou Vasilyeva, ktorý vypálil, ale jeho pokus bol opäť zblokovaný.
54:01
Uhrík strieľal z kruhov. Kantor aj pomocou Fafráka puk chytá.
53:25
Hostia vyhadzujú puk cez všetky čiary. Icing.
53:09
Hostia kúskujú hru a snažia sa nepustiť domáce mužstvo do tlaku.
52:00
Ligas nahadzoval puk na domácu bránu. Pajpach puk chytá lapačkou a prerušuje hru.
51:07
Liptáci po góle ožili. Berryho zakončenie vyrazil Kantor.
49:34
goalLiptovský Mikuláš dal gól! Domáci sa vracajú do zápasu kontaktným gólom. AUREL NAUŠ bol dobre postavený pred bránou a tečoval nahodenie puku Egleho. Asistencie: H. Egle, M. Miller
49:12
Miller to vzal na seba, ale strelou len napálil Fafráka.
48:24
goalHC Nové Zámky dali gól! Hostia vedú už 5:2. Liptáci pokazili rozohrávku. K puku na modrej čiare sa dostal MIKE LEE a presnou strelou prekonáva Pajpacha v domácej bráne. Bez asistencie.
47:32
Na ľade už nevidieť Petra Novajovského. Pravdepodobne je po náraze na mantinel zranený.
46:58
Michnáč sa dostal do samostatného úniku. Pajpach jeho pokus chytil a podržal tak svoje mužstvo.
46:32
Egle sa snažil zakončiť z ľavej strany. Výborne zakročil Ligas a puk mu vzal.
45:24
changeStriedanie v tíme HK 32 Liptovský Mikuláš:
z ihriska odchádza Krasikov, prichádza Pajpach.
45:24
goalHC Nové Zámky dali gól! Hostia navyšujú stav zápasu! PATRIK ŠTEVULIAK ušiel svojím strážcom na ľavom krídle. Vyzeralo to že bude prihrávať na voľného Fafráka, ale rozhodol sa striedať a urobil dobre. Pridáva štvrtý gól svojho mužstva. Asistencie: R. Prokeš, R. Mamčics.
45:18
Domáci hrajú v miernom kŕči. Nedokážu sa presadiť.
44:55
Domáci si nerozumeli v rozohrávke. Píska sa icing.
44:18
Hostia hrajú veľmi umne. Nepúšťajú Liptákov do väčšieho tlaku.
43:09
Berry sa predral až pred Kantora. Zakončiť v ťažkej situácii však nedokázal.
42:15
Lee odblokoval súpera. Prihral Logginsovi, ktorý chcel zakončiť, ale výborne ho od puku odstavil Miller.
41:24
Fafrák pálil z pravej strany. Krasikov zasahovať nemusel.
40:56
Vylúčenie v tíme HK 32 Liptovský Mikuláš:
Haralds Egle – 2 min., hrubosť.
40:56
Tomáš Mikúš – 2 min., napadnutie.
40:56
Haralds Egle sa pobil s Tomášom Mikúšom. Obidvaja si pôjdu sadnúť na trestnú lavicu.
40:29
Miller pálil z kruhov. Netrafil však bránu. Následne aj Berry, ale ani jeho pokus nebol úspešný.
40:01
Začala sa tretia tretina.
Hostia otočili stav zápasu a po druhej tretine vedú 3:2. Tretia tretina bude určite veľmi zaujímavá.
40:00
Druhá tretina sa skončila.
39:16
Berry sa dostal do šance! Jeho zakončenie Kantor chytá a prerušuje hru.
39:01
Začala posledná minúta druhej tretiny.
38:43
Quince našiel prihrávkou pred bránou Réwaya, ale ten puk netrafil.
38:00
Loggins pálil z pravej strany. Krasikov zasahovať nremusel.
36:34
goalHC Nové Zámky dali gól! Hostia idú do vedenia! Peter Novajovský nahadzoval puk na bránu a parádnym tečom zaskočil Krasikova v domácej bráne MARC-OLIVIER ROY. Asistencie: P. Novajovský, V. Stupka.
35:24
Hostia sa ubránili a sú v plnom počte.
35:01
Millerova bomba od modrej čiary tesne minula bránu hostí.
34:54
Egle pálil z ľavej strany. Jeho strela bola zblokovaná na ochrannú sieť.
34:32
Hatala vyhadzuje puk cez všetky čiary.
33:54
Domáci hráči sú nasťahovaní v útočnom pásme a kombinujú.
33:24
Alex Géci – 2 min., podrazenie.
33:21
Ligas dostal prihrávku a tvrdou strelou preveril lapačku Krasikova.
32:35
Réway zakončoval z pravého kruhu. Kantor puk vyrazil vyrážačkou.
31:22
Vasilyev pálil od modrej čiary. Kantor puk nevidel, ale aj tak strela nebola presná.
30:25
Liptáci sú aktívnejší. Naušove zakončenie Kantor chytá. Domáci zostávajú v útočnom pásme.
29:42
Réway hľadal prihrávkou Avtsina, ale výborne zakročil Lee a akciu domácich zastavil.
28:18
Prokeš zakončoval z kruhov. Krasikov jeho pokus vyrazil.
27:08
Domáci sú po inkasovanom góle riadne zaskočení.
25:51
goalHC Nové Zámky dali gól! Hostia vyrovnávajú stav strentutia. Patrik Števuliak posunul puk Ligasovi, ktorý krásnou prihrávkou našiel voľného MILOŠA FAFRÁKA a ten dostal puk do odkrytej brány. Asistencie: B. Ligas, P, Števuliak.
25:22
importantJakub Sukeľ dosiahol gól, ale hlavný arbiter ho po vzhliadnutí videa neuznáva. Sukeľ kopol puk korčuľou do brány.
24:22
Egle si strelu výborne pripravil a jeho zakončenie švihom len tesne minulo bránu Kantora.
23:11
Fafrák našiel prihrávkou Prokeša, ktorý z prvej zakončil. Jeho pokus Krasikov vyráža.
22:04
Berry zakončoval spoza hráča. Kantor jeho pokus vyrazil betónom.
21:02
Michnáč zakončoval z kruhov. Jeho pokus míňa bránu Krasikova.
20:27
Miller nahadzoval puk na bránu. Kantor vyrazil puk vyrážačkou.
20:01
Začala sa druhá tretina.
Po prvej tretine vedú domáci hokejisti 2:1. Sledujeme veľmi dobrý a rýchly hokej. Uvidíme čo prinesie druhá tretina.
20:00
Prvá tretina sa skončila.
19:02
Začala posledná minúta prvej tretiny.
18:34
Fafrák sa tlačil do zakončenia. Výborne ho od puku odstavil Mezovský.
17:28
Johnson pálil z kruhov. Krasikov betónom jeho strelu vyrazil.
16:50
goalHC Nové Zámky dali gól! Hostia znižujú stav zápasu! Veľmi pekná akcia hostí. K puk sa dostal PETER NOVAJOVSKÝ a presne umiestnenou strelou prekonáva Krasikova v domácej bráne. Asistencie: M. Fafrák.
16:33
Loggins schoval svoju strelu za protihráča. Puk bol však zblokovaný na ochrannú sieť.
15:13
Opäť pálil od modrej čiary Miller. Jeho strelu zblokoval Hatala. Tlak domácich poračuje.
14:45
Miller pálil z osi ihriska. Jeho strelu Kantor vyrazil. Domáci zostávajú v útočnom pásme.
14:22
Liptáci si nerozumeli v rozohrávke. Píska sa icing.
13:16
Vankúš nabral rýchlosť a strelou švihom preveril vyrážačku Kantora.
11:58
Následuje reklamná prestávka.
11:54
Kováč zakončoval z kruhov. Jeho strela míňa Krasikovu bránu.
10:57
goalLiptovský Mikuláš dal gól! Domáci využívajú presilovú hru a navyšujú svoje vedenie. MICHAL UHRÍK tečoval nahodenú strelu Egleho a puk zapadol za bezmocného Kantora. Asistencie: H. Egle, V. Vasilyev.
10:44
Hostia po buly vyhadzujú puk cez všetky čiary.
10:19
Branislav Ligas – 2 min., sekanie.
09:00
Miller vyslal bombu od modrej čiary. Kantor istým zákrokom prerušil hru a podržal svoje mužstvo.
08:19
07:11
Nauš dostal prihrávku pred Kantora. Jeho zakončenie hosťujúci brankár vyráža!
06:55
Réway strieľal z osi ihriska. Jeho strelu zablokoval telom Ligas.
05:37
Šmída vybojoval puk v útočnej tretine. Prihral Kováčovi, ale tomu sa nepodarilo zakončiť.
04:52
Berry stratil puk v útočnej tretine a hostia okamžite vyrazili do útoku. Zakončenie Mikúša vyrazil Krasikov.
03:26
Liptáci sú v úvode aktívnejší.
02:44
Valigura sa dostal do veľkej šance! Jeho zakončenie končí na konštrukcii brány!
02:11
Valigura zakončoval z otočky. Kantor si jeho pokus postrážil.
01:24
Johnson vybojoval puk za bránou. Prihrávkou hľadal Ligasa, ale hosťujúci obranca puk nezachytil.
00:11
goalLiptovský Mikuláš dal gól! Domáci idú do bleskovo do vedenia! Miller nahadzoval puk pred bránu, ktorý si našiel úplne voľný MARLAND QUINCE a pohodlne ho zasunul na Kantora. Asistencie: M. Miller, A. Avtsin.
00:01
Úvodné buly získali hostia.
00:01
Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

HK 32 Liptovský Mikuláš: Krasikov (Pajpach) – Mezovský, Miller, Avtsin, Quince, Réway – Nátny, Vasilyev, Nauš, Egle, Berry – Hraško, Fekiač, Sukeľ, Uhrík, Vankúš – Lalík, Valigura, Šmída, Tkáč
Tréner: Juraj Faith

HC MIKRON Nové Zámky: Kantor (Ovečka) – Lee, Hatala, Stupka, Roy, Loggins – Mamčics, Ligas, Michnáč, Johnson, T. Mikúš – Kozák, Novajovský, Fafrák, Prokeš, Števuliak – Géci, Ondrušek, Kováč
Tréner: Erik Čaládi

Rozhodca: Crman, Baluška – Stanzel, Orolin.
HK 32 Liptovský Mikuláš

Liptáci majú na svojom konte zatiaľ 27 bodov a majú vyrovnané skóre 57:57. Dnes majú proti sebe súpera z Nových Zámkov. Očakáva sa vyrovnaný a ofenzívny hokej. Uvidíme ako to bude vyzerať na ľade.

HC MIKRON Nové Zámky

Hostia majú na svojom konte zatiaľ 28 bodov. Majú o jeden bod viac ako ich dnešný súpera. Novozámčania mali výborný vstup do sezóny. Z posledných siedmich zápasov dokázali vyhrať iba jediný a to v Banskej Bystrici 4:1. Každopádne sa rozhodne na ľade.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.
Domov»Hokej»Slovensko»TIPOS extraliga»V Liptovskom Mikuláši padlo 9 gólov. Hostia si napravili chuť po prehre