HC MONACObet Banská Bystrica - Hk 32 Liptovský Mikuláš: ONLINE prenos zo zápasu 10. kola Tipos extraligy. (Autor: Sportnet)
Sportnet|13. okt 2024 o 13:30

Sledujte s nami ONLINE prenos zo zápasu 10. kola Tipos extraligy: HC MONACObet Banská Bystrica - Hk 32 Liptovský Mikuláš.

BANSKÁ BYSTRICA. Hokejisti HC MONACObet Banská Bystrica a Hk 32 Liptovský Mikuláš dnes hrajú zápas 10. kola Tipos extraligy.

Hokej sledujte s nami naživo ako online prenos.

ONLINE: HC MONACObet Banská Bystrica - Hk 32 Liptovský Mikuláš dnes (Tipos extraliga, 10. kolo, nedeľa, LIVE)

Tipos Extraliga (SR)  2024/2025
13.10.2024 o 16:30
10. kolo
B. Bystrica
3:1
(3:1)
20' minúta
Prestávka
Lipt. Mikuláš
Prehľad
Góly a asistencie: 1. Boucher (Petriska), 2. Wedman (Voyer, Chicoine), 17. Stránsky (Zeleňák, Výhonský) – 11. Ullman (Réway). Rozhodca: Stano, Orolin – Tomáš, Bogdaň.
Po prvej tretine vedú domáci hokejisti 3:1. Sledujeme veľmi dobrý a rýchly hokej. Uvidíme čo nám prinesie druhá tretina.
20:00
Prvá tretina sa skončila.
19:43
Petriska zakončil z ľavej strany a triafa tyč Surákovej brány!
19:01
Prebieha posledná minúta prvej tretiny.
18:10
Vylúčenie v tíme HK 32 Liptovský Mikuláš:
Msrek Vankúš – 2 min., vrazenie na mantinel.
17:53
Výhonský sa opäť dostal do zakončenia. Surák zakročil pohotovo betónom.
16:30
goalBanská Bystrica dala gól! Domáci pridávajú tretí gól v zápase! DÁVID STRÁNSKY bol na konci akcie. Prihrávku od Zeleňáka zakončil švihom a prekonal tak prvý krát Suráka v bráne hostí. Asistencie Vojtech Zeleňák, Alex Výhonský.
15:28
Je to boj. Zápas sa zmenil na boj o každý centimeter ľadu.
14:04
Boucher našiel prihrávkou Petrisku, ale ten zakončiť nedokázal. Do útoku idú hostia.
12:03
Matoušek bol rýchlejší ako puk. Píska sa ofsajd domácich.
11:46
Následuje reklamný brejk.
10:55
goalLiptovský Mikuláš dal gól! Hostia využívajú presilovú hru a znižujú tak stav dnešného zápasu. ERIK ULLMAN napriahol od modrej čiary a prestrelil všetko čo mu stálo v ceste. Asistencie Martin Réway.
10:23
Liptáci si vytvorili tlak. Réway nabil Avtsinovi, ale jeho pokus rozvlnil len bočnú sieť.
09:29
Vylúčenie v tíme HC MONACObet Banská Bystrica:
Andrej Bíreš – 2 min., hákovanie.
09:27
Avtsin zakončil z otočky. Rabčan chytil puk lapačkou a prerušil hru.
08:26
Bíreš zakončil až zo stredného pásma. Surák jeho pokus chytil lapačkou a prerušil hru.
07:27
Faith sa dostal z pravej strany do zakončenia, ale jeho pokus zblokoval mimo bránu Scarlett.
06:33
Tempo hry trochu upadlo. Sledujeme viacero nepresností na oboch stranách.
05:01
Hostia sú v plnom počte.
04:33
Domáci nehrajú presilovku dobre. Liptáci sa bránia bez väčších problémov.
03:01
Martin Réway – 2 min., nešportové správanie.
02:33
Domáci pokračujú vo svojom nápore. Strelu Adamsa chytá Surák lapačkou a prerušuje hru.
01:29
changeStriedanie v tíme HK 32 Liptovský Mikuláš:
z ihriska odchádza Fitzpatrick, prichádza Surák.
01:29
goalBanská Bystrica dala gól! Domáci využívajú presilovú hru. MATTHEW WEDMAN zakončil z prvej po prihrávke od Voyera a strelou švihom nedal šancu Fitzpatrickovi v bráne hostí. Asistencie Alex-Olivier Voyer, Gabriel Chicoine.
00:58
Michal Uhrík – 2 min., nedovolené bránenie.
00:38
goalBanská Bystrica dala gól! Domáci idú rýchlo do vedenia v dnešnom zápase! MATTHEW BOUCHER sa dostal k puku pred bránou a aj so šťastím poslal puk do brány hostí. Asitencie: Ján Petriska.
00:01
Hostia získali úvodné buly zápasu.
00:01
Stretnutie sa práve začalo.
HC MONACObet Banská Bystrica

Domáci hokejisti majú za sebou veľmi dobrý vstup do sezóny. Aktuálne im patrí veľmi pekné štvrté miesto so ziskom 18 bodov a pozitivnym skóre 31:22. Hráči Banskej Bystrice sú v dnesnom zápase jasným favoritom. Očakáva sa ich trojobodový zápis.

HK 32 Liptovský Mikuláš

Liptáci sa nachádzajú na samom dnes ligovej tabuľky. Podarilo sa im nazbierať 4 body. Jediné víťazstvo zaknihovali v domácom zápase proti bratislavskému Slovanu. Vyhrali 2:1 po predĺžení. Dnes to budú mať opäť veľmi náročné. Uvidíme ako sa im bude dariť.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 16:30.

Tabuľka Tipos extraligy

Domov»Hokej»Slovensko»TIPOS extraliga»ONLINE: HC MONACObet Banská Bystrica - Hk 32 Liptovský Mikuláš dnes, Tipos extraliga LIVE (10. kolo)