Hokejisti HK Dukla Trenčín. (Autor: TASR)
Sportnet, TASR|9. mar 2023 o 20:08 (aktualizované 9. mar 2023 o 21:55)

Séria predkola play off sa po dvoch dueloch na východe presúva do Trenčína.

Tipos extraliga - predkolo play-off, 2. zápas

Michalovce - Trenčín 4:6 (0:1, 1:1, 3:4)

Góly: 32. Puliš (Glazkov, Pereskokov), 54. Puliš (Osburn, Paločko), 58. Garreffa (Zabusovs), 60. Pereskokov - 19. Petráš (Tourigny), 28. Thelin (Starosta, Obdržálek), 43. Čacho (Valach, Pietroniro), 53. Sojčík (Thelin, Pietroniro), 57. Krajčovič, 59. Krajčovič (Thelin, Starosta)

Rozhodovali: Orolín, D. Konc st. - D. Konc ml., Šoltés, vylúčení: 6:6 na 2 min, navyše: Sloboda (Trenčín) 5 min+DKZ za krosček, presilovky: 1:2, oslabenia: 0:0

Diváci: 1997

Michalovce: Škorvánek - Osburn, Hammond, Michalčin, Mihalik, Pišoja, Glazkov, Cibák - Puliš, Galamboš, Paločko - Pereskokov, Buc, Bjalončík - Garreffa, Suja, Zabusovs - Okoličány, Chalupa, Vašaš

Trenčín: LaCouvee - Starosta, Tourigny, Pietroniro, Nemčík, Ulrych, Ozols, Kupec - Petráš, Čacho, Valach - Thelin, Dalecký, Obdržálek - Šťastný, Sojčík, Hudec - Sloboda, Jurík, Krajčovič - Stahoň

/stav série: 1:1/

MICHALOVCE. Hokejisti Trenčína uspeli v súboji Dukiel na ľade Michaloviec 6:4 a vyrovnali stav série predkola play-off Tipos extraligy na 1:1.

Séria hraná na tri víťazné zápasy sa po dvoch dueloch na východe presúva do Trenčína.

Trenčania rozhodli o triumfe v tretej tretine, keď strelili štyri góly. Presadili sa postupne Viliam Čacho, Peter Sojčík a dvakrát Andrej Krajčovič.

Séria sa sťahuje do Trenčína, kde bude v sobotu 11. marca na programe zápas číslo tri.

Domov»Hokej»Slovensko»TIPOS extraliga»V tretej tretine padlo až 7 gólov. Trenčín zvládol odvetu v Michalovciach a vyrovnal sériu