Hráč minul obrovskú šancu. Nemal pred sebou nič, len bránu, kričal komentátor

Kapitán Dallasu Stars Jamie Benn.
Kapitán Dallasu Stars Jamie Benn. (Autor: SITA/AP)
Oh my Hockey|12. feb 2022 o 06:59

Útočník Dallasu minul tutovku.

DALLAS. Na začiatku prvej tretiny zápasu medzi Dallasom a Winnipegom sa kapitán domácich Jamie Benn postaral o nevídaný moment.

Dallas bol usadený v útočnom pásme a vytváral si tlak. Obranca Lindell sa dostal k puku, oklamal brankára, ktorý sa presunul k tyčke a presnou prihrávkou našiel Benna osamoteného pred bránou.

Kapitán "hviezd" mal pred sebou už len úplne prázdnu bránu, avšak v 100-percentnej šanci ju prestrelil.

Spätne tomu nechápal ani komentátor: "Nemal pred sebou nič, len bránu. Naozaj nič, iba bránu," opakoval sa. Na lavičke krútil hlavou aj samotný hráč.

Jamie Benn si neskôr v zápase náladu vylepšil. Dal gól, pripísal si asistenciu a jeho tím zvíťazil 4:3 po predĺžení.

V nočnom stretnutí sa stihol aj pobiť. V pästnom súboji s Brendenom Dillonom sa vyvŕšil za tvrdý hit na obrancu Klingberga.

Tridsaťdvaročný Kanaďan nezažíva dobrú sezónu. V 45 zápasoch má len 22 bodov. Počas januára mal sériu jedenástich zápasov bez bodu v rade.

Je to výrazné sklamanie od hráča, ktorý vyhral bodovanie v NHL v sezóne 2014/15.

Domov»Hokej»NHL»Hráč minul obrovskú šancu. Nemal pred sebou nič, len bránu, kričal komentátor