Boduje v každom zápase. Dvorský strelil ďalšie dva góly, ťahá unikátnu šnúru

Dalibor Dvorský s pukom, s ktorým strelil prvý gól v OHL.
Dalibor Dvorský s pukom, s ktorým strelil prvý gól v OHL. (Autor: X / Sudbury Wolves)
Oh my Hockey|10. nov 2023 o 07:30

Bodoval v každom z prvých siedmich zápasov v OHL.

SUDBURY. Daliborovi Dvorskému sadol zámorský hokej od samého začiatku. Po neúspešnom úvode sezóny vo Švédsku sa mu v Kanade darí.

V noci zo štvrtka na piatok bol strojcom výhry Sudbury Wolves nad Niagarou. Jeho tím vyhral v domácom prostredí 7:2.

Slovenský forvard bol druhou hviezdou stretnutia. Strelil dva góly a na jeden prihrával. Štatistiky si rozšíril o štyri plusky.

Najprv sa presadil po peknej kombinácii v čase 25:11, potom zvyšoval na 4:1 v 44. minúte a napokon v 59. minúte asistoval pri poslednom góle zápasu.

Dvorský začal ročník vo Švédsku a v 10 dueloch ani raz nebodoval. V juniorskej OHL má po 7 zápasoch 10 bodov za 5 gólov a 5 asistencií.

Okamžite sa stal hlavnou postavou tímu. Zatiaľ neodohral ani jeden zápas bez bodu. Proti Niagare to bolo jeho prvé trojbodové predstavenie.

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»OHL»Boduje v každom zápase. Dvorský strelil ďalšie dva góly, ťahá unikátnu šnúru