Bratské trio Lukáčovcov vstúpi do Siene slávy košického hokeja. Vyvesia aj ich vlajku

Legenda slovenského a košického hokeja Vincent Lukáč si preberá dres k 70. narodeninám pred zápasom  HC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce.
Legenda slovenského a košického hokeja Vincent Lukáč si preberá dres k 70. narodeninám pred zápasom HC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce. (Autor: TASR)
TASR|19. feb 2024 o 16:03

Legendárne trio útočníkov pôsobilo v košickom A-mužstve v rokoch 1971 až 1985.

KOŠICE. Hokejový klub HC Košice uvedie do svojej Siene slávy bratov Imricha, Jozefa a Vincenta Lukáčovcov. Trio útočníkov pôsobilo v košickom A-mužstve v rokoch 1971 - 1985.

Slávnostný ceremoniál je naplánovaný na piatok 8. marca pred extraligovým zápasom HC Košice - HK Dukla Trenčín, informoval košický klub na oficiálnej stránke.

Najslávnejší z bratského tria Lukáčovcov Vincent vhodil pred nedeľňajším súbojom Košice - Michalovce (2:3) čestné buly a od vedenia klubu prijal gratulácie k nedávnemu životnému jubileu 70 rokov.

Výkonný riaditeľ HC Košice Miloslav Klíma mu udelil slávnostný dekrét o nominácii bratov Lukáčovcov do Siene slávy košického hokeja za ich významný prínos počas hráčskej a trénerskej kariéry.

Súčasťou slávnostného ceremoniálu bude vyvesenie vlajky legendárneho útoku pod strop košickej Steel arény.

Súvisiaci obsah

Nachádzate sa tu:
Domov»Hokej»Slovensko»TIPOS extraliga»Bratské trio Lukáčovcov vstúpi do Siene slávy košického hokeja. Vyvesia aj ich vlajku