Umláteného pivota Prešova šťastena opustila. Rus mal v závere zápasu smolu

Vjačeslav Kasatkin.
Vjačeslav Kasatkin. (Autor: Viktor Zamborský)
Ján Leško|14. dec 2022 o 16:25

Prešov oplatil prehru súperovi z prvého zápasu.

PREŠOV. Hádzanári Tatranu Prešov sa konečne dočkali víťazstva v Európskej lige EHF. V domovskej Tatran handball arene zdolal slovenský majster v šiestom kole A - skupiny maďarský Fejér B. Á. L. Veszprém.

Prešovčania na pôde maďarského súpera prehrali 28:30. Doma zvíťazili 22:20 keďže nedávno vo Veszpréme strelili väčší počet gólov, preto v tabuľke tohto súpera preskočili a aktuálne sú na piatom mieste.

Tatran Prešov ostatnú nedeľu nevycestoval kvôli snehovej kalamite na zápas českej extraligy vo Frýdku – Místku.

Zverenci trénera Mareka Gernáta tak získali trochu času navyše na prípravu na zápas Európskej ligy. Vo Veszpréme Tatran zahodil šancu na výhru, keď polčas vyhral o tri góly, no napokon zápas stratil o dva. Domáci sa netajili oplatením prehry aj s úrokmi.

Krídelníkom Tatranu krídla veru nenarástli

Zdalo sa, že zámer by Tatranu mohol vyjsť. Po pár minútach viedol o tri góly. Lenže tak ako neraz v ostatnom čase sa mu dobre rozbehnutý stroj zasekol.

Domov»Halové športy»Hádzaná»Umláteného pivota Prešova šťastena opustila. Rus mal v závere zápasu smolu