Gól Martina Juhara Slavii nepomohol, prehrala 1:3

Martin Juhar. (Autor: SITA/AP)
SITA|31. mar 2014 o 20:38

V drese hostí nastúpil v základnej zostave aj brankár Kamil Čontofalský.

PRAHA. Slovenský futbalový reprezentant Martin Juhar skóroval v drese Slavie Praha v zápase 22. kola najvyššej českej futbalovej súťaže.

Košický odchovanec sa presadil v 59. minúte zápasu Mladá Boleslav - Slavia Praha, avšak ani jeho presný zásah nepomohol k potrebným bodom v boji o záchranu, pretože prehrali na trávniku tretieho tímu tabuľky 1:3.

V drese hostí nastúpil v základnej zostave aj brankár Kamil Čontofalský, ten však po červenej karte v 38. minúte musel ísť predčasne pod sprchy.

Mladá Boleslav - Slavia Praha 3:1 (2:0)

Góly: 41. Ščuk (z pok. kopu), 43. Šultes, 87. Chramosta - 59. JUHAR, ČK: 38. ČONTOFALSKÝ (Slavia)

Kamil Čontofalský chytal do 38. min, v ktorej dostal červenú kartu, Martin Juhar hral celý zápas, brankár Matej Rakovan a Martin Dobrotka (všetci Slavia) nefigurovali v zápise o stretnutí.