Slovenské futsalistky v prípravy vyzvali Talianky, druhý zápas vôbec nezvládli

Slovenské futsalistky (Autor: Facebook Futsalslovakia.sk)
TASR|11. sep 2024 o 10:40 (aktualizované 11. sep 2024 o 15:21)

Jediný gól Sloveniek strelila kapitánka.

prípravný zápas žien

Utorok:

Slovensko - Taliansko 1:4 (0:2)

Góly: 21. Rybanská - 5. De Soauza Bettioliová, 19. Dal´Mazová, 29. a 30. Ferrarová

Streda:

Slovensko - Taliansko 0:10 (0:3)

Góly: 21., 23. a 37. Boutimahová, 1. a 30. Adamattiová, 16. a 33. Griecová, 26. a 26. Dal´Mazová, 3. Da Silva Borgesová

ŠAMORÍN. Slovenské futsalistky prehrali v utorok v prvom z dvoch prípravných zápasov s favorizovaným Talianskom 1:4.

Jediný gól Sloveniek strelila v úvode druhého polčasu kapitánka Rybanská, keď znížila na 1:2. O osude zápasu rozhodli dva rýchle góly v priebehu tridsiatich sekúnd.

V stredajšej konfrontácii to bola dominancia Talianiek už od úvodu, po prvom polčase mali trojgólový náskok.

V druhom pridali ešte sedem presných zásahov. Hetrikom sa blysla Sara Boutimahová.

Domov»Halové športy»Futsal»Slovenské futsalistky v prípravy vyzvali Talianky, druhý zápas vôbec nezvládli