Toni Kroos v drese Realu Madrid.
Toni Kroos v drese Realu Madrid. (Autor: TASR/AP)
TASR|21. jún 2023 o 13:50

Nemec sa štyrikrát tešil z triumfu v Lige majstrov.

MADRID. Nemecký futbalista Toni Kroos bude pôsobiť v Reale Madrid aj v budúcej sezóne. Vedenie účastníka La Ligy predĺžilo so stredopoliarom zmluvu do 30. júna 2024. Informovala o tom agentúra DPA.

Tridsaťtriročný Kroos odohrá v drese "bieleho baletu" už svoju desiatu sezónu. Celkovo nastúpil v 417 zápasoch vo všetkých súťažiach.

S madridským klubom vyhral trikrát La Ligu a štyrikrát Ligu majstrov. Pred svojím prestupom do Španielska získal s Bayernom Mníchov tri tituly.

Real obsadil druhé miesto v uplynulej sezóne La Ligy za Barcelonou. V semifinále Ligy majstrov vypadol s neskorším víťazom Manchestrom City.