Valencia nevyužila zaváhanie súpera, Atlético nečakane remizovalo

Alvaro Morata.
Alvaro Morata. (Autor: SITA/AP)
TASR|18. okt 2022 o 23:16

Pozrite si výsledky La Ligy v utorok.

MADRID. Futbalisti Atlética Madrid remizovali v utorňajšom stretnutí 10. kola najvyššej španielskej súťaže s Rayom Vallecanom 1:1.

Domácich poslal do vedenia v 20. minúte Alvaro Morata, v drese hostí vyrovnal v nadstavenom čase z jedenástky Radamel Falcao.

Atlético nezvíťazilo po troch úspešných dueloch, na tretej priečke zaostáva o dva body za FC Barcelona, Katalánci odohrali o zápas menej.

Hráči FC Sevilla remizovali s FC Valencia 1:1. Na rýchly gól hosťujúceho Edinsona Cavaniho odpovedal v 86. minúte Erik Lamela.

Hlboko v nadstavenom čase dostal červenú kartu za faul domáci Kike Salas a následnú jedenástku nepremenil Jose Gaya a nezabezpečil Valencii všetky tri body. Getafe remizovalo s Athleticom Bilbao 2:2.

La Liga - 10. kolo:

FC Sevilla - FC Valencia 1:1 (0:1)

Góly: 86. Lamela - 6. Cavani

ČK: 90.+11 Salas (Sevilla)

FC Getafe - Athletic Bilbao 2:2 (1:1)

Góly: 27. Alena, 76. El Haddadi - 2. Williams, 62. Garcia

Atlético Madrid - Rayo Vallecano 1:1 (1:0)

Góly: 20. Morata - 90.+2 Falcao (z 11 m)

Tabuľka La Ligy

Domov»Futbal»Španielsko»La Liga»Valencia nevyužila zaváhanie súpera, Atlético nečakane remizovalo