Rozdielový hráč triafal do žrde. Ďalší ešte potrebuje dospieť (hodnotenie)

Gól Ladislava Almásiho napokon neplatil.
Gól Ladislava Almásiho napokon neplatil. (Autor: TASR)
Daniel Dedina|7. jún 2022 o 00:00

Hodnotíme výkony slovenských futbalistov v stretnutí Ligy národov proti Kazachstanu.

TRNAVA. Slovenskí futbalisti utrpeli v druhom vystúpení C-divízie Ligy národov prvú prehru. Kazachstanu podľahli na domácej pôde 0:1.

Výkony zverencov Štefana Tarkoviča hodnotíme známkami od 1 po 10. Jednotka predstavuje najnižšiu známku, desiatka najvyššiu.

Marek Rodák - 3

Chyboval už v úvodnej minúte. Po nevydarenej snahe o konštruktívnu rozohrávku a následnom rohu musel likvidovať šancu súpera.

Pri inkasovanom góle nestihol zareagovať na tečovaný strelecký pokus. V druhom polčase nemal okrem záveru robotu, opäť chyboval pri rozohrávke.

Martin Koscelník - 3

V úvode oboch polčasov začal aktívne. Nabiehal si do krídelného priestoru a zdalo sa, že tadiaľ bude viesť cesta k úspechu. Postupne sa vytrácal, aj on robil vzadu chyby.