Gólová strela Davida  Suáreza.
Gólová strela Davida Suáreza. (Autor: SITA/AP)
SITA|16. sep 2017 o 15:53

Súboj o Valenciu v Primera División sa skončil remízou.

MADRID. Tím FC Barcelona zdolal v Madride tím Getafe 2:1 v sobotňajšom stretnutí 4. kola španielskej futbalovej La Ligy.

Domáci po góle Gakua Šibasakiho z prvého polčasu viedli 1:0 až do 62. min. Potom však Denis Suárez vyrovnal a v závere dokonal obrat Kataláncov Paulinho.

FC Barcelona priebežne vedie ligovú tabuľku, v novom ročníku najvyššej súťaže Messi a spol. ešte nezaváhali.

Levante na vlastnom ihrisku remizovalo v mestskom derby s hráčmi Valencie 1:1.

Na gól hosťujúceho Rodriga z 31. min odpovedal v závere prvého polčasu Enis Bardhi.

Po zmene strán sa už nepresadil ani jeden z tímov, a tak obe mužstvá zostávajú v aktuálnej ligovej sezóne nezdolané s totožnou bilanciou (jedno víťazstvo a tri remízy, pozn.), Levante má však lepšie skóre.

Futbalisti Betisu Sevilla na vlastnom ihrisku zdolali hráčov Deportiva La Coruňa 2:1. O triumfe domácich rozhodla dvoma gólmi ikona klubu Joaquín Sánchez.

Tím Atletica Madrid zvládol domáci duel s Malagou zásluhou gólu Antoina Griezmanna.