Tri góly za šesť minút. Everton otočil zápas a dotiahol sa na lídra

Futbalisti Evertonu sa tešia z gólu. (Autor: TASR/AP)

Krásnym gólom sa zaskvel Andros Townsend.

Premier League - 4. kolo

Everton FC - Burnley FC 3:1 (0:0)

Góly: 60. M. Keane, 65. A. Townsend, 66. D. Gray - 54. Mee

LIVERPOOL. Futbalisti Evertonu zvíťazili v pondelňajšom domácom zápase 4. kola anglickej Premier League nad Burnley 3:1.

Zverenci Rafaela Beníteza prehrávali po góle obrancu Bena Meeho, ale v rozpätí 60. a 66. minúty troma gólmi otočili skóre vo svoj prospech.

Po hodine hry vyrovnal presnou hlavičkou stopér Michael Keane, v 65. minúte sa krásnou strelou z diaľky zaskvel Andros Townsend a o pár sekúnd neskôr uzavrel gólový účet zápasu Demarai Gray.

Everton vyhral tretí zápas v sezóne a s desiatimi bodmi figuruje na štvrtom mieste tabuľky. Má však rovnaký počet bodov ako vedúci Manchester United.

Domov»Futbal»Anglicko»Premier League»Tri góly za šesť minút. Everton otočil zápas a dotiahol sa na lídra