Škriniar má za sebou debut v drese PSG, bol pri oboch góloch Parížanov

Milan Škriniar v drese PSG. (Autor: Facebook/Paris Saint-Germain)

Prípravný zápas

Paríž St.-Germain - Le Havre 2:0 (0:0)

Góly: 54. Ekitike, 90+1. Mbappé

/Milan Škriniar odohral v drese PSG celý druhý polčas/

PARÍŽ. Slovenský futbalista Milan Škriniar má za sebou debut v drese Parížu St.-Germain. Premiéru absolvoval v prípravnom zápase proti francúzskemu Le Havre.

Škriniara postavil na ihrisko tréner Luis Enrique po polčasovej prestávke, odohral tak celú druhú polovicu zápasu.

Práve v nej si Parížania zabezpečili výhru nad druholigistom 2:0. O góly sa postarali v 54. minúte Hugo Ekitike a v 90.+1. minúte Kylian Mbappé.

Slovenský obranca bol tak pri oboch presných zásahoch svojho tímu.

Po zápase chválil španielsky tréner svoj tím. "Je to typický predsezónny zápas. Myslím, že z hľadiska toho, čo hľadáme, je veľa pozitív.

Myslím, že je dobré dať hráčom minúty vyskúšať si a posilniť tím. Bude tu stále veľa zmien," povedal Enrique.

Domov»Futbal»Francúzsko»Ligue 1»Škriniar má za sebou debut v drese PSG, bol pri oboch góloch Parížanov