Lionel Messi.
Lionel Messi. (Autor: TASR/AP)
TASR|8. mar 2024 o 10:26

Prvý gól Miami dal Messi, následne hlavou Suarez vyrovnal v nadstavenom čase.

NASHVILLE. Lionel Meesi a Luis Suarez zariadili remízu Interu Miami v prvom zápase osemfinále Pohára Konfederácie severoamerického, stredoamerického a karibského futbalu (CONCACAF) na ihrisku Nashvillu 2:2.

Hostia prehrávali v 47. minúte už 0:2, no o päť minút neskôr znížil hviezdny Argentínčan po prihrávke Suareza a v piatej minúte nadstaveného času vyrovnal uruguajský útočník hlavou na 2:2.

Prihral mu ďalší bývalý spoluhráč z Barcelony Sergio Busquets. Odveta je na programe na budúci týždeň vo štvrtok na Floride.

"S Messim, Busquetsom a Suarezom je to úplne iná úroveň a futbalová inteligencia," povedal po zápase tréner domácich Gary Smith.

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Zvrátili prehru. S Messim, Busquetsom a Suarezom je to iná úroveň, vravel tréner Miami