Chelsea viedla len dve minúty, Manchestru zachránil bod Ronaldo

Už štvrtý vzájomný zápas sa skončil remízou.

Premier League - 37. kolo

Manchester United - Chelsea 1:1 (0:0)

Góly: 62. Ronaldo - 60. Alonso

MANCHESTER. Futbalisti Chelsea FC remizovali vo štvrtkovom zápase 37. kola anglickej Premier League na ihrisku Manchestru United 1:1.

Londýnčania figurujú na tretej priečke tabuľky so šesťbodovým náskokom na štvrtý Arsenal, šiesty United na nich naďalej stráca 11 bodov.

Chelsea v prvom polčase dominovala a vytvorila si niekoľko gólových možností. So strelou N'Gola Kanteho i dvoma šancami Kaia Havertza si však poradil brankár David de Gea, ktorý držal domácich v hre o body.

United sa dostávali pred súperovu bránku len sporadicky. Hostia išli do vedenia presne po hodine hry. Center Reecea Jamesa predĺžil hlavou Havertz a nepokrytý Marcos Alonso z prvej rozvlnil sieť.

Odpoveď však prišla už o dve minúty, keď sa po lobe za obranu od Nemanju Matiča presadil z hranice päťky Cristiano Ronaldo.

Rozhodnúť mohol v 80. minúte James, ale ľavačkou trafil len do žrde. Aj štvrtý vzájomný duel týchto súperov za sebou sa tak skončil nerozhodným výsledkom.

Tabuľka Premier League

Domov»Futbal»Anglicko»Premier League»Chelsea viedla len dve minúty, Manchestru zachránil bod Ronaldo