Liptákom zmena trénera nepomohla, so Skalicou prehrali rozdielom triedy

Momentka zo zápasu MFK Skalica - MFK Tatran Liptovský Mikuláš.
Momentka zo zápasu MFK Skalica - MFK Tatran Liptovský Mikuláš. (Autor: TASR - Radovan Stoklasa)
Sportnet, TASR|11. mar 2023 o 16:52 (aktualizované 11. mar 2023 o 17:13)

141 divákov

L. Mikuláš: Sváček - Diviš, Bedecs, Spyčka (46. Pavišič), Nečas (76. Jendrišek) - Gerát, Bartoš (61. Steinhübel), Václavik - Laura (61. Župa), Dedič (61. Voško), Gaži

Skalica: Junas - Krčík, Blažek, Hurtado, Rudzan - Nagy, Hollý (79. Podhorin) - Morong (84. Václav), Fábry (67. Vlasko), Yao (67. Švec) – Medved (46. Haša)

/Súpisky a podrobné štatistiky zo zápasu nájdete na tomto odkaze >>>/

BRATISLAVA. Futbalisti MFK Skalica zvíťazili v sobotňajšom stretnutí 1. kola nadstavbovej časti Fortuna ligy v skupine o udržanie sa na ihrisku MFK Tatran Liptovský Mikuláš hladko 3:0.

Hostia položili základ triumfu v prvom polčase, po ktorom viedli zásluhou Yanna Yaa a Mária Hollého 2:0, v 62. minúte pridal tretí gól Záhorákov Roman Haša.

Trénerovi Ondrejovi Desiatnikovi tak nevyšla premiéra na striedačke Liptákov. Tí smerujú za zostupom do II. ligy, deväť kôl pred koncom sezóny zaostávajú na poslednej priečke za dvojicou Trenčín - Skalica už o 13 bodov.

Vo FL prehrali šiesty zápas v rade. Skalica je desiata o skóre pred jedenástym Trenčínom.