Erling Haaland
Erling Haaland (Autor: TASR/NTB Scanpix via AP)
TASR|17. nov 2023 o 14:28

Napriek tomu zápas dohral.

OSLO. Nórsky futbalista Erling Haaland si počas štvrtkového zápasu za národný tím proti Faerským ostrovom (2:0) obnovil zranenie ľavého členka.

Útočník Manchestru City nastúpil až v druhom polčase a podľa lekára Ola Sanda si v závere stretnutia podvrtol členok. Duel však dohral a zatiaľ nie je známe, aký vážny je jeho zdravotný stav.

Tréner tímu Stäle Solbakken uviedol, že ide o stále rovnaké zranenie, ktoré Haaland utrpel začiatkom novembra v 11. kole Premier League, keď City rozdrvilo Bournemouth 6:1.

Nórsky kanonier vtedy vystriedal po prvom polčase. "Uvidíme, ako sa bude cítiť v ďalších dňoch," uviedol Sand podľa agentúry AP.

Nórsko čaká v nedeľu záverečný zápas A-skupiny kvalifikácie na ME 2024 na ihrisku Škótska, no už bez šance na postup.

City sú na čele Premier League a po reprezentačnej prestávke ich čaká šláger proti druhému Liverpoolu.

Domov»Futbal»Reprezentácie»Vážnosť zatiaľ známa nie je. Haaland si v drese Nórska obnovil zranenie