Albert Rusnák oslavuje víťazný gól.
Albert Rusnák oslavuje víťazný gól. (Autor: Instagram - Seattle Sounders)
Sportnet|6. okt 2024 o 07:48

Strelil 10. gól sezóny.

SEATTLE. Slovenský futbalista Albert Rusnák prežíva v americkej MLS výbornú formu. Za svoj tím Seattle Sounders sa stal opäť strelcom gólu. Už v druhom zápase za sebou.

Tentokrát sa mu zadarilo proti Coloradu Rapids, keď strelil jediný gól a rozhodol o výhre svojho tímu 1:0.

Rusnák bol pri útoku svojho tímu, keď jeden z jeho spoluhráčov zachytil rozohrávku súpera.

Útočník Seattlu vystrelil na brankára, no lopta sa odrazila až ku nabiehajúcemu Rusnákovi. Ten prestrelil obrancu aj brankára a v 48. minúte rozhodol zápas. Slovenský futbalista hral potom do 82. minúty.

Rusnák prežíva výbornú formu. V 31 zápasoch má na konte už 10 gólov a 15 asistencií. Jeho tím je v tabuľke MLS na treťom mieste s istotou postupu do osemfinále.

Tabuľka MLS

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»MLS»VIDEO: Obstrelil všetko, čo mu stálo v ceste. Rusnák sa zaskvel ďalším gólom