Lukáš Haraslín strieľa gól, ktorý nebol uznaný, v zápase Azerbajdžan - Slovensko v Lige národov. (Autor: TASR)
Sportnet|10. jún 2022 o 20:25

Pozrite si fotogalériu zo zápasu Azerbajdžan - Slovensko v Lige národov.

NOVÝ SAD. Slovenská futbalová reprezentácia uspela vo svojom treťom vystúpení v Lige národov, keď v piatkovom súboji 3. skupiny C-divízie v Baku zdolala Azerbajdžan 1:0.

O jediný gól sa postaral v 81. minúte striedajúci Vladimír Weiss ml. Už o tri minúte sa po úspešnom zakončení z voleja tešil Lukáš Haraslín, ale VAR jeho gól neuznal.

Slováci tak odčinili nečakanú prehru z Trnavy proti Kazachstanu 0:1. Trápili sa však aj v Azerbajdžane.

Pozrite si fotogalériu zo zápasu Azerbajdžan - Slovensko v C-divízii Ligy národov.

Ľubomír Šatka v zápase Azerbajdžan - Slovensko v Lige národov.
Ľubomír Šatka v zápase Azerbajdžan - Slovensko v Lige národov. (Autor: TASR)
David Strelec v zápase Azerbajdžan - Slovensko v Lige národov.
David Strelec v zápase Azerbajdžan - Slovensko v Lige národov. (Autor: TASR)
Lukáš Haraslín v zápase Azerbajdžan - Slovensko v Lige národov.
Lukáš Haraslín v zápase Azerbajdžan - Slovensko v Lige národov. (Autor: TASR)
Peter Pekarík v zápase Azerbajdžan - Slovensko v Lige národov.
Peter Pekarík v zápase Azerbajdžan - Slovensko v Lige národov. (Autor: TASR)
Momentka zo zápasu Azerbajdžan - Slovensko v Lige národov.
Momentka zo zápasu Azerbajdžan - Slovensko v Lige národov. (Autor: TASR)
Albert Rusnák v zápase Azerbajdžan - Slovensko v Lige národov.
Albert Rusnák v zápase Azerbajdžan - Slovensko v Lige národov. (Autor: TASR)
Vladimír Weiss ml. sa teší po strelenom góle v zápase Azerbajdžan - Slovensko v Lige národov. (Autor: TASR)
Slovenskí futbalisti sa tešia po strelenom góle v zápase Azerbajdžan - Slovensko v Lige národov. (Autor: TASR)
Lukáš Haraslín po neuznanom góle v zápase Azerbajdžan - Slovensko v Lige národov. (Autor: TASR)
Tréner Samuel Slovák v zápase Azerbajdžan - Slovensko v Lige národov.
Tréner Samuel Slovák v zápase Azerbajdžan - Slovensko v Lige národov. (Autor: TASR)
Tréner Giovanni de Biasi v zápase Azerbajdžan - Slovensko v Lige národov.
Tréner Giovanni de Biasi v zápase Azerbajdžan - Slovensko v Lige národov. (Autor: TASR)
Slovenskí fanúšikovia v zápase Azerbajdžan - Slovensko v Lige národov.
Slovenskí fanúšikovia v zápase Azerbajdžan - Slovensko v Lige národov. (Autor: TASR)
Domov»Futbal»Reprezentácie»Liga národov»FOTO: Radosť Weissa a sklamanie Haraslína. Ako Slováci zdolali Azerbajdžan