Florbalisti Trenčína získali siedmy titul, vo finále neprehrali ani raz

Florbalisti Trenčínu sa tešia z výhry. (Autor: TASR)
TASR|9. apr 2023 o 22:13

Trenčania prehrali počas celej sezóny len tri zápasy.

Finále - tretí zápas

Záhorská Bystrica - Trenčín 5:6 (1:4, 2:0, 2:2)

Góly: 16. Kovaľ (Banga), 35. Banga (Sivák), 37. Banga (Kovaľ), 54. Banga, 59. Kovaľ (Banga) - 15. Kvasnica, 17. Ondrášik N. (Kubovič), 18. Poruban, 20. Galajda (Poruban), 41. Kubovič (Mandinec), 58. Kubovič (Kvasnica)

/konečný stav série 0:3/

ZÁHORSKÁ BYSTRICA. Florbalisti 1. FBC Florbal Trenčín si vybojovali siedmy titul. V treťom zápase finálovej série Fortuna extraligy vyhrali na pôde Tsunami Záhorská Bystrica tesne 6:5 a v sérii triumfovali 3:0.

Tím spod hradu Matúša Čáka zakončil spanilú jazdu sezónou v treťom finále. Posledný duel mal z celej série najdramatickejší priebeh a domáci bojovali do poslednej minúty.

Na predĺženie sezóny to už ale nestačilo. Počas play off Trenčania ani raz neprehrali a všetky série ovládli v pomere 3:0 na zápasy.

Dominanciu potvrdzovali v priebehu celej sezóny, keď prehrali dovedna len trikrát. V ich drese pôsobí aj najproduktívnejší hráč súťaže Tomáš Kvasnica.

Domov»Halové športy»Florbal»Florbalisti Trenčína získali siedmy titul, vo finále neprehrali ani raz