Fandil Detroitu, chcel byť kapitánom. Malkin zverejnil esej, ktorú napísal ako dieťa

Oh My Hockey|13. nov 2021 o 10:52

Jevgenij Malkin si na Instagrame zaspomínal na staré časy. Zverejnil fotografiu eseje, ktorú napísal ako dieťa v škole na tému "môj sen".

Už vtedy sníval o jedinom - kariére v NHL. K fotografii pridal vtipný popis "nie každý sen sa splní". Prečo? Pochopíte z prekladu.

Malkin v slohovej práci zo školských čias píše:

"Mojím najväčším snom je stať sa slávnym hokejistom, hrať dobre, aby o mne písali v novinách. Chcem hrať v zahraničí. Mojím obľúbeným tímom je Detroit Red Wings.

Chcel by som mať auto, pekný dom a milujúcu rodinu. Zatiaľ nemôžem mať psa, ale v zahraničí by som mal nádherného psa.

Rád by som bol kapitánom, tak, ako som teraz. Snívam o cestovaní po rôznych mestách a objavovaní sveta. Chcem vidieť, ako ľudia bývajú, čo robia. Prvé, čo spravím, keď sa dostanem do zámoria, bude, že pôjdem do McDonald´s.

Snívam o tom, že si zahrám za najsilnejší tím. Jeho logom bude krídlo. Je to asi veľmi veľký sen, ale prečo to neskúsiť."

Malkin dostal za esej jednotku s hviezdičkou (v Rusku 5+). Splnilo sa mu, že hrá v NHL a píše sa o ňom. Je jedným z najlepších ruských hokejistov súčasnosti. Sen o kapitánstve a Detroite je zatiaľ nenaplnený, no kým hrá, stať sa môže všeličo.

Súvisiace články

Nachádzate sa tu: