Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Extraliga mužov - 13. kolo - sobota

SITA|Publikované 24. nov 2007 o 19:03

BRATISLAVA 24. novembra (SITA) - Súhrn výsledkov sobotňajších stretnutí 13. kola slovenskej extraligy hádzanárov:

IS Košice - ŠKP Bratislava 40:30 (20:15)

Najviac gólov: Hruščák 15/2, Guzy 7, Mažák 6 - Kozák 8/3, Baďura 6/2, Mišenčík 4

Pok. hody: 2/2 - 9/6, vylúčení: 4 - 4, bez červených kariet, rozhodovali: Černý a Jahodka, 300 divákov

V zaujímavom dueli bolo spočiatku skóre vyrovnané, no postupne Košičania prevzali iniciatívu a už do prestávky viedli o 5 gólov. Po zmene strán miestami vyhrávali až o 10 gólov a nakoniec zaslúžene zvíťazili.

MHK Martin - MŠK Hlohovec 33:30 (18:15)

Najviac gólov: Baka 8, Malík 7, Bíro 6 - F. Zaťko 14/6, Kasagranda, Pupík a J. Cibulka po 4

Pok. hody: 2/1 - 6/6, vylúčení: 5 - 6, rozhodovali: Rapáč a Gedeon, 200 divákov

Domáci hádzanári boli počas celého stretnutia lepším mužstvom, čo sa prejavilo aj na celkovom skóre. V prvom polčase si vypracovali dokonca 7-bodový náskok, ktorý sa však Hlohovčanom podarilo do konca prvej časti hry znížiť na rozdiel 3 bodov. Domáci Martinčania si však už víťazstvo nenechali ujsť. V drese Martinu sa poslednýkrát predstavil Baka, ktorý prestupuje práve do Hlohovca.